Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Články > Já & PC & net > Hra v mapě Deck ][16 (4/8))__________prosinec 2003

Články > Já & PC & net > Hra v mapě Deck ][16
 

 
 
 
 

 
 
 
 

Čas 1:19 Fragy:8 Pořadí 1/8 Spread: +4

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Respawnul jsem se na bedně nad plasmou. Poté co jsem se jí vyzbrojil, zaslechl jsem, že kdosi sbírá nedaleko lahvičky. Pustil jsem tedy paprsek a nadeběhnul jsem mu po levé straně bedny. Byl to <CrashJocker>, jenž mě okamžitě zmizel dolů do uličky. Současně mě málem na hlavu spadnul další, ale jak jsem byl rozjetý, už jsem ho nestihnul zaměřit a skočil jsem za <CrashJocker> dolů. V uličce už nikdo nebyl, avšak pod výtahem bylo rušno. U ASMD jsem potkal Lumáka, jehož jsem skosil paprskem z plasmy, který předtím dostal <CrashJocker> minigunem. Poté jsme kolem sebe běhali s [e]DeadGate. Já do něj pražil stále puštěným paprskem plasmy, on na mě pouštěl koule z ASMD, jelikož na kombo bylo málo místa. Nakonec mě těmi koulemi dostal.

 
 

 
 
 
 

Čas 1:38 Fragy:9 Pořadí 1/8 Spread: +5

 
 
 
 
 
 

Moje další narození proběhlo nedaleko výtahů. Pod sniperem. Měl jsem velkou chuť hned skočit pod výtah a dobít [e]DeadGate. Pak jsem si to rozmyslel. Sebral jsem alespoň sniper a skočil dolů. Dole však bylo pusto. Konzole mě oznámila, že sc|D3L1CT opustil hru. Vzal jsem si ASMD a vyjel jsem nahoru. Skoro až nahoře jsem zpozoroval, že na druhém výtahu kdosi taktéž vyjíždí. Poslal jsem na něj kombo, ale minul jsem, jelikož dotyčný okamžitě skočil zpět, protože měl pouze pistoli. Vzduchem létaly disky a tak jsem se otočil směrem k ripperu. Zahlédl jsem tam [e]DeadGate tak jsem se ho pokusil sejmout kombem. Podařilo se mě ho jen zranit, protože včas uskočil.

Do druhého komba, určenému také jemu mě skočil Rufus, jenž měl s [e]DeadGate souboj. Po dalším neúspěšném kombu na [e]DeadGate, jsem začal ustupovat zpět k výtahu. On na mě vystřelil raketu, avšak taktéž minul. U výtahu jsem potkal [SD]FleX v beltu a ještě kohosi. A tak mě nezbylo nic jiného než skočit dolů pod výtah. Než se mě toto povedlo, mě ještě stihnul Rufus olíznout paprskem z plasmy. Dole jsem se pokusil sebrat náboje do ASDM, jelikož mě zbývaly pouhé dva, což se mě napoprvé nepovedlo a tak sem se musel pro ně kousek vrátit.

Vyjel jsem výtahem nahoru, opět jsem uviděl [SD]FleX, stále ještě v beltu a do zad mě (opět) Rufus vypalovat díru plasmou. A tak jsem pod výtah skočil opět , po několika obraných koulí z ASMD. Tam jsem začal okamžitě ustupovat chodbičkou směrem k botám. Na konci chodbičky jsem se otočil a spatřil na zlomek vteřiny Lumáka. Proto jsem vystřelil kouli z ASDM. Vzápětí se v chodbičce zjevil Lumák a pokusil se mě trefit paprskem z ASDM. Minul. Já jsem však svoji kouli neminul a Lumák byl rozprášen kombem


Vrhnul jsem se vpřed, abych získal jeho ztracenou ASMD. Skočil jsem doggem a poté co jsem zjistil, že jsem ji přeskočil, jsem kousek couvnul, abych ji sebral. Vybral jsem lékárničky, sebral jsem i jedny náboje do ASMD, jenž se zrovna zjevili a vyjel jsem nahoru. Tam jsem koupil dvě nepřesné střely sniperem a jen díky skoro netknutému štítu A100 jsem to přežil. Urychleně jsem zmizel za roh k riperu a poté, co jsem zjistil, že po mě střílí až od snipera jsem se raději vzdálil, abych mu nedaroval snadný frag. Sice dotyčný už také mizel za rohem, avšak já zaslechl nedaleko čísi respawn. Když jsem se otočil, spatřil jsem Lumáka, jak běží pro RL.

Chvilku jsem počkal a poté, co vystrčil nos, jsem ho rozmetal kombem na všechny strany. Vůbec mě nespozoroval. Střílel na druhou stranu po [SD]MaXX. Pokusil jsem se ho také dostat kombem, avšak nevyšlo to (trefil jsem ho, ale ne naplno), jelikož začal náhle ustupovat před paprskem z plasmy od [SD]FleX, jehož jsem asi na třetí pokus kombem dostal. Poodstoupil jsem a opět vytvořil kombo v místě, kde se mohl vynořit [SD]MaXX. Ten však se nevrátil. Proto jsem se mu pokusil nadběhnout vpravo kolem sloupu pod Amp. Těch fleků od biorifle jsem si všimnul, ale příliš pozdě mě došlo, že stále přibývají nové. A tak si Rufus mohl připsat další frag.

 
 

 
 

Předchozí     Nahoru     Další

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky