Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Lanpárty > UT LAN 2007 > Report (5/6)__________srpen 2007

Lanpárty > UT LAN 2007
 

 
 
 
 

 
 
  • 5.den - 7.8.2007 (úterý)

Tenhle den jsme si dali na „rozehrání“ opět FlatOut. Hráli jsem zase jen ve dvou, jelikož Madcow hrát zase nechtěl. A začali jsme hrát UT jak UT99 tak i UT2k4. Hráli jsme už poněkolikátý Rankina iTDM já s Hegothem proti Madcowovi a zase prohráli. Pak jsme se dohodli, že dáme klasický iDM (Pro změnu Rankin). Zezačátku to pro mě vypadalo špatně. Byl jsem druhý se ztrátou pěti fragů. Nakonec jsem se přece jen rozehrál a vyhrál s velkým náskokem před Madcowem. HergotH dle předpokladů neohrozil ani jednoho z nás. Pak jsme hráli také Jedi Akademy, kde se situace naprosto obrátila a já nebyl téměř schopen někoho dostat. Poslední UT hrou na lance byla Face proti botům na inhuman. Navíc zrychlená na 125%. Přes veškerou snahu nás dostali 2:1.

 

Těsně před 19:00 se klasicky už jen kopírovalo a poté začalo balit. Kluci (Madcow a HergotH) odjeli a já vyrazil s plným autem k babičce. Tam jsem věci vynosil jen do vstupní chodby a jel jsem do hospody pro matrace a reklamní stojan. V hospodě jsem se vyrovnal s hostinským a zamířil ven ke skupině sedící na zahrádce. Chtěl rozloučit se synem hospodskýho Tomášem, ale ten tam nebyl a dorazil až později. Nějak jsem se tam přesto zakecal a tak jsem z hospody odejel až krátce po desáté hodině.

  • 6.den - 8.8.2007 (středa)

Tento den měla původně lanka končit. Jelikož jsem byl objednán na kontrolu u očního lékaře v Praze, musela akce skončit o den dřív.

P.S. Zhruba v půce října mě oční lékař prohlásil oko za vyléčené. A to jsem s ním začal marodit už v červnu.

 
 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky