Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Další hry > Main__________duben 2003 (06/13)

Další hry
 

 
 
  • Snad každý, co má doma počítač vyzkoušel nějakou hru. I ty nezarytější odpůrci se občas přiznají, že si vyzkoušeli alespoň miny nebo pasiáns. No a ani já nejsem vyjímkou.Spíše naopak. Aktivně se zajímám o hraní Unrealu tournamentu,který hraju po internetu. Dále pak Transport Tycoon Deluxe, jenž je moje nejstarší hra,kterou jsem uviděl na svým prvním PC počítači a musím říct,že je tak chytlavá, že jsem si ji zakázal pouštět po 20:00, jelikož pak je jasný, že bych se nejspíš do půlnoci do postele nedostal :)


  • Z dalších her,co mě poslední dobou zaujalo, je Master Rallye. Je sice staršího data, ale udělané přesně tak, tak aby bylo všechno vyvážené. Není to ani simulátor ani arkáda, je to něco mezi.Grafika na dnešní dobu už trochu kulhá, ale je stále snesitelná, Modely aut jsou oblý a zvuk to má jako dospělý auto a ne jako některý simulátory,který pištěj jak když omylem zavřete ve dveřích kočku. Strategie ani sport mě příliš nebaví ale i tak jsem si našel z těchto oblastí jen pár vyjímek. Tou první je série NHL od EA Sports a ze strategií Age of Empire II a Dark resign. Tyto tři hry hraju jen tak pro zábavu a proto si ani nenastavuju nějak zvlášť vysokou obtížnost.Další z řady her, která mě těsně po koupi PC zaujala byl simulátor vrulníku Apache AH64 Longbow. Byla to zajímavá hra,ale měla tu nevýhodu, že se dost těžko učilo s vrtulníkem lítat. Když nepočítám průhledový displaye, který ukazoval asi 25 informací, tak to bylo rozhodně ovládání na klávesnici, protože skoro co klávesa, to 3 funkce (samotná klávesa, s SHIFTem a pak ještě s ALTem).Nezajímavá hra nebyla ani kontravezní Carmagedon nebo pokus o válku bojových robotů (podobných legendárním Mechwarriors) Sharett Steel, která byla zajímavá i tím, že střely tvarovaly krajinu. Byl na ní i multiplayer,bohužel při hře po LAN se ukázala jako dost nestabilní a tak se stávalo často, že hra se předčasně ukončila. Zato Insane,což jsou různé druhy závodů teréních aut, kde se jezdí cestou necestou, se na hraní po LAN ukázala jako výborná a zábavná hra. Neminula mě ani "módní" vlna krásné Lary a tak jsem dohrál pět dílů této hry,což o žádné další hře s logickými zápletkami říci nemohu. Minulých pár měsíců mě hodně zaujala hra Borderlands. Odehrál jsem základ prvního dílů včetně přídavků za jednu postavu a pak za některé další základ. V současnosti (květen 2013) mám Odehraný Borderlands 2 za jednu postavu a čekají mě přídavky a pak dohrát lehce rozehraný dalíš postavy. Vlastní hra je směska klasický střílečky a RPG, jenž je okořeněna černým humorem. Celek podtrhuje komiksová grafika, obrovské množství různých zbraní a itemů. To že hra používá UT engine je spíše dílo náhody, než to, čím mě tato hra přitáhla.


  • V současné době je pravda, že asi nejvíce času z hraní her věnuju hře Unreal tournament (UT), kterou hraju především po internetu. Jelikož mám (naštěstí) neomezený kabelový připojení, za měsíční paušální poplatek, tak pro mě padá asi to největší omezení, což¨jsou většinou peníze, a nějaký ten čas si většinou taky najdu.)

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky