Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Lanpárty > UT LAN 2006 > Report (9/11)__________srpen 2006

Lanpárty > UT LAN 2006
 

 
 
 
 

 
 
  • 5.den - 1.8.2006 (úterý)

Dnešní den jsem spal na sále, jelikož je mě nechtělo spát samotnýmu nahoře. Ráno jsme hráli mód od W3 a to věže. Bylo to celkem zajímavý. K obědu jsme měli smažák.Trochu mě zkazil chuť ovád, co mě spadnul do majonézy :p Odpoledne se k nám přidal i příbuzný hospodskýho Tomáš. Bylo potřeba mu dát pořád počítač trochu dokupy a půjčil jsem mu síťovku, aby si moh s náma zahrát.Hráli závody i demolition derby v Flatoutu. Pak jsme zkoušeli DOTA, ale vůbec mě nebavila. Po DOTA jsme dali UT. Nejdřív nw CTF a pak iCTF. Nw ctf bylo vcelku vyrovnaný, soupeř nám byli Fram, Hajvej a Tomáš (UT neuměl), a prohráli jsme 4:5. Ale ve stejný sestavě Toxot, Madcow a já jsme je v iCTF převálcovali 8:2. Poté jsme si dali zase Flatouta a to jak klasický závod, tak i destruction derby. Kolem šestý hodiny jsme si dali večeři - někdo sekanou, někdo klobásu.

Potom se začalo hrát opět DOTA, jenž jsem odmít hrát (a píšu místo toho tenhle report :p) Pak jsme dali pár TDM. Nakonec Fram přepnul na sniper arénu v Morfeu. Nebyl jsem tím zrovna nadšen, jelikož lítací mapy nemám příliš v oblibě. Ve vedení jsme se vystřídali skoro všichni.

 

Pomalu, ale vytrvale jsem se cpal na přední pozici, což se mě povedlo, ač Fram a Toxot narozdíl od ostatních používali i neviditelnost. Madcow skončil poslední na pátým místě, před ním se stejným počtem fragů na čtvrtém místě Toxot (měl výrazně víc smrtí) a pak na třetím místě Hajvej. Před nima byl na druhém místě Fram a nakonec já jako vítěz. Potěšilo mě, že to insta, na který jsem se dal před dvěma rokama po lance, jenž se konala ve stejných prostorách jako letos, způsobil, že se mě zlepšil aim.Poté byla přestávka a vzápětí si dal Tomáš s HergotHem Worms 3D a Madcow a Hajvejem dali Starlancer. Pak jsem si dal se Tomáš, jeho známou a jeho kamarádem Flatout - destruction derby. Když mě to přestalo bavit, tak jsem se přidal do Serious Sama 2 a právě včas - přidal jsem se kousíček před koncem. Hlavní boss byla obrovská pojízdná pyramida. Předtím, než jsme ji mohli zničit, vytvořila se z výsuvných desek aréna, kam vtrhlo mraky potvor. Dohráli chvílí před půlnocí. Po půlnoci jsme si zahráli ještě Flatouta a UT. Dali jsme TDM, iCTF i DM. Spát jsem šel asi kolem půl čtvrtý, pár lidí už šlo spát a pár ještě hrálo UT sniper arenu (Toxot s dvěma místníma).


 
 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky