Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Lanpárty > UT LAN 2006 > Report (11/11)__________srpen 2006

Lanpárty > UT LAN 2006
 

 
 

<- Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (11)

 
 

 
 
  • 7.den - 3.8.2006 (čtvrtek)

Lanka měla původně končit tento den, ale nakonec skončila o den dříve, jelikož poslední lidi odjeli už ve středu.

  • Epilog

Tak a další lanka je za náma. Jako obvykle, se turnaj nepodařilo dohrát až do zdárného konce. Tentokrát však hráli jen ti, co o něj měli zájem a tak se stihnul alespoň pavouk vítězů. Proto jsme vyhlásil jako vítěze turnaje v duelech Creepa, jelikož to dle mého názoru bylo nejvíc fér.Pokud by se postupovalo podle pravidel turnaje, tak by 3/4 zúčastněných v turnaji kontumačně prohráli a o pohár by si to rozdali Fram, Toxot a Madcow. Společné focení opět neproběhlo beze ztrát (na foto chybí Chef, jenž už stihnul odjet a Madcow, jenž byl na výletě v Pardubicích), ale konečně se na společném fotu objevil Kalias, jenž se minulé ročníky focení úspěšně nechtěně vyhýbal. Co také bylo nepříznivým faktorem na lanku bylo také to, že sál byl plný much, jenž byly snad všude.

Tahle lanka byla zásadně jiná, než tři předchozí. A myslím si, že to byla změna k horšímu. A to ve třech bodech. První bylo vcelku velký chlastání a ten druhý to, že se UT hrálo dost vlažně (a pokud se hrálo byly to spíš duely) a třetí to, že 2/3 účastníků přijeli max na 1/2 lanky.

 

To co jsem si myslel, že bude celou lanku, se rozjelo až odpoledne v pondělí, kdy následně většina účastníků odjela. Další věc, co mě příliš nepotěšila, bylo nezodpovědnost některých účastníků. Nechat uprostřed neosvětlené silnice kontejner na plasty považuju za velký hazard, jenž naštěstí skončil bez velkého průšvihu. Účastníků bylo vcelku dost (20+), ale drtivá většina byla víceméně jen na víkend a pondělí. Ještě se rozmyslím, zda udělám další ročník, ale asi ano. Pokud to dopadne, bude to nejspíše opět na stejném místě s tím, že by měla být zrekonstruovaná koupelna a pokoje. Uvažuji také o "zdražení" respektive o rozpuštění jednoho dne do zbytku pobytu a tím opravit platby z platby za den na platbu za noc o čemž jsem s některými účastníky vedl diskuze, když měli platit. Hospodský říkal, že by na případnou příští akci ceny zachoval, proto bych uvažoval placení na příští lan asi takto - 200Kč vstup + 50Kč vratná záloha za nepořádek + 95Kč/noc. Tím bych získal tolik financí co hospodský požaduje a zabránil bych tím debatám o platbě za den či noc. Hajvej uvažoval zda by nešlo udělat nějakou menší akci u Prahy v průběhu listopadu, kdy má být prodloužený víkend. Tak uvidíme, jak to dopadne.

Pozn. Jako obvykle, nedopadlo.


 
 

 
 

<- Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (11)

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky