Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Lanpárty > UT LAN 2007 > Report (1/6)__________srpen 2007

Lanpárty > UT LAN 2007
 

 
 
 
 

 
 
  • Prolog

Tato akce byla již pátá v pořadí. Jako obvykle se jí nevyhly problémy. Tentokrát z mé strany. Špatně jsem si si rozvrhnul čas akce a tak mě vyšla mimo celozávodní dovolenou. Od vedoucího jsem měl přislíbeno, že dovolenou dostanu, pokud ve stejné době budou dva moji kolegové v práci. Tuto podmínku jsem splnil, avšak, když jsem přišel s tím, že tu dovolenou chci podepsat, vytasil se s dalšími podmínkami, jenž byly z důvodu mé pracovní neschopnosti až do celozávodní dovolené prakticky nesplnitelná. Ta pracovní neschonost byla druhá věc, co mě akci ohrožovalo. Zmínil jsem se o tom Headscraterovi a ten to rozšířil tak, že to vyznělo, že lanka se ruší, což jsem rozhodně neříkal. Jen o tom, že by to mohlo nastat. Dohodnul jsem se s doktorkou a ta mě neschopnost ukončila první den dovolený s tím, že budu jedou týdně jezdit na ko ntroly a doléčím to doma na dovolený.


Bohužel ani tohle moje usilí, abych akci nemusel kvůli těmto důvodům zrušit, vyzněla téměř naprázdno. Shodou všech nastalých okolností (bohužel většinou nepříznivých) se stal 5. ročník UT lanpárty absolutně nejslabší ze všech ročníků. Na letošní lan dorazilo jen 9 lidí a to včetně mě.Lidí, co tvrdili, že určitě pojedou bylo ještě týden před lankou necelých 20. Plus lidi, co stále nevěděli. Pár těch, na který jsem měl kontakt, jsem zavolal a dozvěděl se o problémech XY kvůli nimž nemohli přijet. Kromě jediného to byly problémy, jenž museli znát již několik týdnů a v době, kdy tvrdili, že dorazí, tak o nich museli vědět. Zbytek, na než jsme jiný kontakt než přes net neměl, tak prostě bez jakýkoliv omluvy nepřijel.

 

Další ránu tomu zasadil i hospodský, s nímž jsem byl dohodnutý, že podmínky budou jako loni (sál + spaní na postelích v pokoji + pro zájemce teplé obědy), že pokoje jsou plné a vařit pro 10 lidí (na což byla dohoda, že se bude vařit, když bude min 10 lidí a platilo se zvlášť) nebudou, jelikož se jim to nevyplatí. Očekával jsem tedy slevu na částku blížící se tomu co bylo v roce 2004, kdy se spalo na sále, ale nestalo se tak. Den před, kdy jsem se u něj stavil na kontrolní schůzce (jak jsem to dělal zatím každou lan), přišel s tím, že je to levný i tak a že ač volné pokoje nejsou, cenu ponechá loňskou. Váhal jsem, zda to nemám zrušit, ale jelikož bylo už večer těsně před lankou, tak jsem souhlasil. Kdybych býval věděl, že na všechny účastníky (co nakonec přijeli) mám číslo na mobil, tak bych to asi býval zrušil. V té chvíli jsem si myslel, že na dalších 10 nemám.

  • 1.den - 3.8.2007 (pátek)

Byl jsem dohodnutý s hospodským, že se kolem 14:00 ukážu a dopřipravím sál. Skutečnost však byla jiná. Asi v 10:00 se ozval přes sms Scope, že přijedou ve 12:00. Napsal jsem mu, že lanka začíná až v 15:00 a já tam budu tak hodinu předem, ale stejně spolu s TNT dorazili asi v 13:00. Já jsem dorazil v 14:00 s rozvaděčem, switchem a napájecím kabelem. Pak jsem se vrátil pro různé drobnosti, další jízdou jsem si přivezl komp a poslední, kolem 23:00 jsem přivezl 3 molitanové matrace.


 
 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky