Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Lanpárty > UT LAN 2005 > Report (2/8)__________srpen 2005

Lanpárty > UT LAN 2005
 

 
 
 
 

 
 

Slim mě před časem sliboval nějaký switche, a vzbudil ve mě představu, že switche, jenž má k dispozici, pokryjí bez problémů celou lanku. O to byl větší šok, když jsem mu o ně řekl, jelikož říkal, že buď je přiveze sám, či je půjčí, pokud nepojede, mě sdělil, že má jeden 5port, 8port marně zkouší rozběhat a 24 port někde zmizel. Já měl někde taky 16port, ale bohužel se po mém přestěhování do nově zrekonstruovaného bytu slehla zem.

  • Ve čtvrtek 21.7.

jsem byl ještě v pohodě, dosyta se vyspal, v klidu udělal pár potřebných věcí. Po obědě to však nastalo a to hledání rozvaděče, jenž jsem uložil po přestěhování kamsi na půdu. Ten jsem asi za půl hodiny našel.Pak jsem začal hledat switch, jenž jsem však nenašel. Byt jsme obrátil vzhůru nohama, veškerá snaha byla však marná. Proto jsem zavolal Slimovi a ten mě po Mysce_cz poslal alespoň ten 5port switch. No a připravil jsem si věci na naložení na pátek ráno. Poněkud jsem podcenil časovou náročnost tohoto úkolu a tak jsem se do postele dostal zhruba ve tři hodiny ráno.

  • V pátek 22.7.

jsem vstával asi v 9:30, abych se v klidu nasnídal, připravil pár zbývajících potřebných věcí a těsně před desátou jsme vyrazil na Florenc pro Creepera. Byl jsem s ním dohodnutý, že počká na nástupišti, kde autobus končí. Já čekal na obvyklém místě, kde autobusy vysazují své cestující, avšak jsem netušil, že Studen Agency, jímž Creeper jede, má vlastní vysazovací místo. Proto jsme se po autobusovém nádraží chvíli naháněli. Poté jsme odjeli ke mě domů, což bylo pár stanic metrem.

 

Tam jsem Creepra nechal čekat u auta, jenž jsem mimořádné zaparkoval téměř před vchodem do domu (to víte centrum Prahy :o)a začal nosit věci na lanku. Bylo toho vcelku dost. Když jsem byl asi v polovině, tak se mě Creeper zeptal, zda je to vše :p Na cestu k místu lanky jsme vyrazili kolem poledne. Když jsme dojeli do Záp, tak jsem zavolal člověku, jenž nám měl přinést klíče, že za chvíli jsme na místě. Když jsme dorazili, ještě tam nebyl. Zato byla uvnitř mladá paní, jenž nás pustila dovnitř na nechala nás tam nanosit věci. Nejdříve jsem chtěl udělat ze stolů velké U, kde vy se sedělo uvnitř. Poté, co jsme probrali pro a proti, jsme se nakonec rozhodli, že tvar U je správný, ale sedět budem vně tohoto tvaru. V levé části místnosti byly sloupy a tak jsme U zúžili tak, aby nikdo neseděl za sloupem, nýbrž před ním. Část stolů jsme vyhradili pro posezení mimo vlastní hráčské místa. Myslel jsem si, že by tam mohl vzniknout něco diskuzní klub. (Nedlouho poté byl kvůli nedostatku stolů zrušen)

První, do dorazil, byl Madcow a Hergot, jenž přijeli už v půl třetí, ač lanka oficielně začínala o půl hodiny později.Kolemčtvrté dorazil Fram Frager a Highway. O chvíli později i Myska_cz. Dále přijel Headscrater. Vcelku mě překvapil telefonát Nailera, jenž volal, že je na cestě, zda mám pro něj flek, jelikož tvrdil, že nejede. O chvíli později se ozval Roces, jak že se jede z Černýho mostu na lan. Na webu to bylo vcelku podrobně popsáno, avšak i po mém ústním popisu se jim podařilo odbočit na Počernice (první odbočku místo druhé) , ale přesto dorazili. Jejich řidič měl s autem potíže, jelikož to vypadalo, že má zablokovaný brzdový třmen u pravého předního kola.

 
 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky