Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Články > Já & PC & net > Moje první lanka 1/3__________duben 2003

Články > Já & PC & net > Moje první lanka
 

 
 
 
 

 
 

Prolog
Je tomu zhruba rok, co jsem byl připojen k netu prostřednictvím kabelové televize a začal hrát aktivně UT po netu. Lidi hrající UT mě začali zajímat i jako reálný lidi a tak jsem se s nimi začal setkávat i osobně. Začalo to setkáním v hospodě, pokračovalo v červenci na PGCH, pak návštěvou několika dalších restauračních zařízení a vyvrcholilo to mojí první lankou....


Neúspěšné pokusy Předtím jsem se pokoušel dostat na jiné dvě, ale to nevyšlo. Na jednu jsem nemohl, ač byla asi 1km od mého bydliště, protože švagr slavil 30. narozeniny na druhém konci republiky a druhý jsem se nezúčastnil proto, protože organizátor slíbil, že se ozve a neozval se a já v době vánoc jsem jen tak na blind nechtěl podniknout cestu autem i s kompem dlouhou kolem 70km, abych zjistil, že opravdu není :/ Proto ta o které Vám chci nyní povědět, byla mojí první.

Konečně lanka
Na tuto lanku jsem se dostal víceméně náhodou. Když jsem se vrátil z vánoc, z asi poslední „velké rodinné lanky“ a složil jsem počítač, tak jsem jako obvykle vrhnul na e-maily. A tam bylo mimo jiný e-mail od pařby, že Rupico, Desper a Sillicon pořádají LANku. Vlastní zajištění však dělal Silicon, který to zorganizoval a Smokey, který zajistil prostory. Trochu přispěl i Elvis, který všechny neustále povzbuzoval. Silikonova lanka se měla pořádali v době, kdy jsem se pokoušel marně zjistit, jestli ta vánoční lanka je či není, pořádali jinou, na druhém konci republiky. Protože Rijka mi říkala, že tam pojede taky, a tak, když jsem ji potkal na Gamezoně, zeptal jsem se jí, jaká ta lanka byla. K mému překvapení mě řekla, že žádná nebyla a bude někdy koncem ledna. Tak mě napadlo, že bych se mohl tady té akce zúčastnit též. Rijka mě odkázala na Sillicona a ten po konzultaci s ostatními, protože mě nikdo osobně neznal, (až na Despera, který to neprozradil), nebyl proti .) To, že se hodlám lanky zúčastnit se rozneslo celkem rychle, protože už druhý den mě na GZ oslovil Rupico, od kterého jsem se dozvěděl o tom, jak probíhala lanka minulá a že byla SUPER:o). A to i včetně fotek na Rupicově webu. Na fotkách bylo vidět, že to žádný Hilton nebude, ale ani tak mě to nezviklalo ani na vteřinu se lanky zúčastnit.

 

Kdo se mnou pojede ?
O lance jsem říkal ještě Molotovovi a Hunterovi. Ale Molotov mě tenkrát řek, že bohužel nemůže, (že jede do Alp) a Hunter pak byl nucen odříci také. Sillicon ještě říkal o lance hodně lidem jako třeba Noo-ovi, ale ten s lítostí musel odmítnout, protože musel jet jakožto trenér na nějaké fotbalové soustředění. Těsně před lankou se ukázalo, že skutečnost, že Molotov nemůže je mylná, což se však vzápětí změnilo, protože onemocněl. A tak z pohledu zpět, toto nepochopení nakonec prospělo zabránění zmatků, které by tímto vyvstaly. Naopak UW*Kingpin naopak jet chtěl a mohl, ale nevěděl, že mám v autě volno. Protože jsem nabídl, že mohu přes bratra něco na lanku sehnat, byl jsem požádán, zda-li bych nezajistil dva switche, ke kterým se po několika dnech přidala ještě síťovka.

Ne všechno je podle plánu
V práci jsem se, se šéfem dohodnul, že si můžu napracovat celý pátek, který si pak vyberu jako náhradní volno. Chybička se ale vloudila. Myslel jsem si totiž,že pátek je už 1. února, (což nebylo) a tak se stalo, když jsem zjistil omyl, pátek jsem sice nadělat stihnul, nikoliv však brzký odchod z práce ve čtvrtek.Tuto situaci zkomplikovala ještě skutečnost, že v úterý se mě ozval Močák, zdali bych nechtěl jít s ním a Sinanem do hospody, což jsem samozřejmě neodmítnul:o) Takže ve středu, místo toho, abych pilně balil, jsem dorazil asi v deset hodin večer z hospody a začal se připravovat, abych druhý den, co se vrátím z práce jen všechno naložil a hned vyjel. To jsem si to ale myslel jen do chvíle, když jsem zjistil, že je půl jedné v noci a já stále ještě mám co balit. Do práce jsem plánoval jet autem, což jsem uskutečnil, ale mimo plán bylo to, že jsem vyrazil místo v 5:30 asi v šest a tím pádem jsem zase nabíral skluz. A tak se stalo, že oproti tomu co jsem zamýšlel, nemohl jsem vyrazit z práce v jedenáct hodin, což jsem chtěl, (a měl jsem to od šéfa povolený, ) ale až ve čtvrt na čtyři, protože bych si případný mínus v odpracovaný době neměl kdy nadělat :( Když jsem dojel domů, byl jsem utahaný jak pes a tak jsem si radši před cestou odpočinul. Když jsem se zmátožil, bylo už pět a já jsem začal nakládat auto. Když bylo naložený, tak mě bylo jasný, že to asi není úplně ono, jelikož jsem jel úplně sám a auto bylo s ohledem na tuto skutečnost jaksi přeplněno :o) No nic, dneska už vím, že některý věci jsem táhnul úplně zbytečně, ale aspoň jsem docílil toho, že mě nic nechybělo.

 
 

 
 

Nahoru     Další

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky