Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > About > O čem web je__________červen 2006 (06/13)

About
 

 
 Co jste možná čekali, ale..
Pokud jste si mysleli, že tento web je o rychlých autech, či nějakých automobilových nebo jiných závodech, tak Vás musím zklamat. Není tomu tak. Název mých stránek vychází z mé přezdívky, jenž používám na internetu, což je Speed_dead.

Stránky jsou hlavně pro...
Tyto stánky jsou zaměřeny hlavně zaměřeny pro hráče akční hry Unreal Tourment. Pro úplnost ještě uvedu, že se zabývám především první verzí této hry (tzv verzí 99).

Co zde najde hráč Unrealu Tourmentu....
Najde te zde článek o tom, jak jsem začal hrát Unreal Tourment (zkráceně UT), jenž jsem časem přejmenoval na "Já a UT" , jak jsem se dostal na svoji první LAN, v downloadu najdete hlasový komunikační program pro internet
, pár dalších utilit a také kompletní nabídku čtyř demoverzí UT. Naprostý začátečníci zde najdou pařanský slovník, popis zbraní a artefaktů. Naleznou tu i základy taktiky,čím ovlivňuje hraní UT ping a jak mířím v instaginu a další vychytávky užitečné především pro začátečníky. Najdete tu i galerii bohužel většinou bývalých českých UT hráčů.

Co tu najdou všichni....
Pro všechny bez rozdílu je tu
Fotogalerie, kde je pár mých výtvorů v programu Bryce a povodní ze srpna 2002. Je tu i pár článků, jenž se vůbec nedotýkají hraní UT a ani počítačů. Dále tu naleznete pár věcí pro zasmání, jenž se skrývá v rubrice Ostatní > Funny. V sekci Odkazy naleznete jak zajímavé odkazy pro UT, tak i pro lidi nekompatibilní s UT :o) Můžete mě napsat svoje dojmy a připomínky do Guestbooku, či se podívat, co jsem zač v Aboutu.

Co by tu mělo ještě přibýt pro hráče UT.....
Pro tuto skupinu by mělo přibýt informace hlavně pro začátečníky. Hodlám zde uvádět zkušenosti, jež jsou pro zkušené hráče UT samozřejmostí, ale myslím si, že tomu tak vždy být nemusí .o)

Co by tu mělo přibýt pro všechny bez rozdílu...
Dlouhodobém horizontu uvažuju udělat kuchařku pro jízdu metrem. Do jakého vagónu je dobré nastoupit a kolik trvá výst vžstup ze stanice apod.  Jeden čkábek o metru mám již v hlavě a musím go jen dát dokupy. Současné stránky bych mohl vylepšit pár obrázky k danému tématu.

Výzva všem... .
Pokud jste došli až sem, těší mě, že vás můj web zajímá a proto, pokud vám není vývoj webu úplně lhostejný, napiště, co byste zde chtěli mít a já se to, pokud bude možné, pokusím splnit.
Uvítám též ohlášení špatných odkazů či mylných informací. Buďto piště do mého Guestbooku, či na můj e-mail.

Vysvvětlení systému datumu:
Datum uvedené názvem měsícem a rokem, je datum vzniku dané webové stránky. Což značí, kdy byla stránka na web poprvé přidána. Pokud tento údaj obsahuje i datum v závorce, jedná se o výraznější obsahovou úpravu dané stránky a to ve tvaru číslo měsíce a koncovka roku. Pokud bude proveden redizajn, opraví se nějaká ta pravospisná hrubka, či změní slovosled, při zachování víceméně téhož významu, datumu poslení úpravy zústává stejný.

Např. listopad 2006 (05/12) Znamená, že stránka byla vytvořena v listopadu 2006 a poslední výrazná změna byla provedena v květnu roku 2012.

Systém odkazů:
Pokud je odkaz na obrázek, zobrazí se v popup okně. Když je odkaz interní, otevře se ve stejném okně, pokud externí, tak v novém okně.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky