Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Lanpárty > UT LAN 2007 > Report (6/6)__________srpen 2007

Lanpárty > UT LAN 2007
 

 
 
 
 

 
 
  • Epilog

Tato lanka měla být už skoro rutina. Nakonec se ukázalo, jak málo stačí, aby akce téměř krachla. Tuto akci silně poznamenala nechuť držet slovo. První věc byla, že jsem měl dohodnutý s vedoucím, za jakých podmínek si můžu vzít volno. V okamžiku, kdy jsem si dovolenou chtěl vzít, podmínky změnil a já jsem musel napnout všechny síly, abych je splnil.

S hospodským jsem měl dohodnutý stejný podmínky jako loni. Podmínky se opět změnily v můj neprospěch. V původní ceně byla i postel na pokoji a bylo dohodnuté vaření obědů. Pokoje měl obsazené a vařit se mu také nechtělo. Cenu však na původní z roku 2004, kdy jsme spali na sále snížit nechtěl. Tenkrát se mu nelíbilo, že jsme spali na sále a nyní nás k tomu donutil. Z toho důvodu odřekli tři lidi, jelikož jsem je nebyl schopen v tak krátké době přesvědčit, že to nejde do mé kapsy.

Další ránu akci zasadili nezodpovědní zájemci. Tvrdili že jedou a nepřijeli. Bylo jich cca 10. Nikdo z jich nedal vědět, že nepřijede. Když už jsem se na to některých v průběhu lanky přímo zeptal, tak ti jenž jsem sehnal tvrdili, že mají problémy typu XY a proto nemohli přijet. Vždy to však byly problémy, jenž nenastaly krátce před akcí, ale dotyční se na ně stejně vymluvili.

 

Další věc co také akci nepřidalo, bylo i to, že asi 5 pravidelných účastníků nemohlo a jeden si z důvodu bouračky na autě zrušil ze dvou týdnů dovolený právě ten, kdy akce byla ač si oba týdny bral právě kvůli této akci.

Na lance se hrála hodně DOTA jenž nemusím a UT bylo celkem v útlumu (když jsme byli ve 3 lidech, DOTA jsme už vůbec nehráli). Ne že by se nehrálo vůbec, ale převládala zmíněná DOTA. Z těchto všech důvodů vážně uvažuju, zda má smysl pořádat za rok další akci, když původní smysl, zahrát si UT postupně mizí. Ale abych nebyl jen pesimista, tak mě opravdu hodně potěšilo, že ač jsem tam byli dva dny jen ve třech, tak nuda to rozhodně nebyla a připadalo mě že se nenudili ani Madcow s Herhothem. Jedna z mála výhod pro mě byla ta, že ohledně organizace se nebylo skoro o co starat, jelikož akce je už celkem zaběhlá a účastníci veteráni. Takže jsem výrazně víc hrál než minulé akce, kdy jsem toho hodně řešil a také dokumentoval. Jelikož tuto akci dokumentovat by znamenalo narušit průběh hraní, tak fotek je letos hodně málo a i video je extrémně krátké. Nejspíš udělám i šestý ročník, avšak sliby všech zúčastněných budu brát s mnohem větší rezervou než dosud.


 
 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky