Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Lanpárty > UT LAN 2005 > Report (7/8)__________srpen 2005

Lanpárty > UT LAN 2005
 

 
 
 
 

 
 

Kolem jedenácté se začali kluci probouzet a Headscrater se začal balit a asi v půl dvanácté odjel. Na oběd jsme vyrazili do místní rybány. Skupina nedočkavců vyrazila hned, já jelikož v sokolovně nikdo neměl být, jsem musel až s druhou skupinou, abych zamknul. Když jsme dorazili do rybárny, tak jsme se podivili, kde je první skupina. Záhy jsem se dozvěděli, že je uvnitř a my venku na zahrádce. Bylo pěkně a nám se nechtělo dovnitř a první skupině se nechtělo ven a tak jsme zůstali tak jak jsme byli. Sotva jsme se uvelebili, zazvonil mě mobil. Volal SmatZ, že je zamčený v sokolovně. Sice ze sálu vyšel s první skupinou, ale nevyšel ven, ale zamířil na WC. Tak jsem přijal nabídku Sweepra, že mě objedná a já zatím skočím osvobodit Smatze.

Jídlo co jsme si tam dali, bylo dobrý, avšak doba 80 minut od objednávky do se mě zdá dosti dlouhá. Po obědě jsem dal se Smatzem duel v normálních zbraních, jenž jsem vyhrál. V Turbine byl nepříjemný a v Decku jsem vyhrál jen tak tak o jediný frag. Poté jsme se vydali opět do sprch. Po odjezdu některých lidí nás zbylo 13 a z tohoto počtu pouze 6 (včetně mě) se šli vysprchovat. Někteří se nemyli již pátý den, jelikož nikdo z těch, co se nemyli v první termín (v neděli), se nemyli ani tento druhý.

 

Dnes opoledne a večer se hrálo nw ctf. Díky rovnoměrnému rozložení hráčů dle skilu do týmů byla hra napínavá a zábavná. Večer k nám přišel jeden (říkal si Trpaslík) ze sokola (jímž patřil sál), připojil se na naší lan a natahal nějaký data, a přišel se taky podívat na mě jeden kolega z práce, jenž kousek od lanky staví rodinný domek. Původně si chtěl zahrát, ale když viděl, jak to hrajem, tak nějak ztratil chuť a omezil se na pozorování mého hraní .o) Když jsme ctf dohráli, tak už byl pryč jak kolega, tak i sosač. No, ani se moc nedivím, bylo totiž půl pátí ráno.

  • Ve středu 27.7.

jsem začal jsem hrát instaduel se Smatzem v Decku za stavu 20:27 jsme to předčasně ukončili pro padnutí severu. Dál se to už začalo rozpadat. Kolem poledního odjel Madcow a HergotH. Já jsem také pomalu začal sklízet. Když vyrážel Sweeper, tak přibral i Creepera a tak měl auto vcelku plný. Sotva nastoupili, přijel SmatZův táta, takže se v nakládání jen vystřídali. Asi v 13:00 jsme skončili. Běžel už jen Hajvejův, Framův a můj komp. Poté, co se dal sál trochu do pořádku, tak jsme začali rozebírat i svoje kompy. Bylo to kolem půl čtvrté. Asi čtvrt hodiny poté jsem vytáhl třífázovou zásuvku ze zdi a lanka tak definitvně skončila. Asi za hodinu vyrazil Hajvej a Fram k domovu.

 
 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky