Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Lanpárty > Lan exER > Report (5/7)__________srpen 2003 (10/15)

Lanpárty > Lan exER
 

 
 
 
 

 
 
  • Sedmý den - bouřka s vichrem

Další den byl ve znamení duelů, do nichž jsem se přiliš nehnal, jelikož mě přiliš nebaví. Hrálo se zase TDM a jak se tu stalo pravidlem, když jsem zjistil, že se hraje, bylo už plno :( Odpoledne jsem se přidal k Elvisovi a Desprovi, jenž jeli na nákup do Hradce Králové. Cestou jsme chytli pěkný slejvák se silným větrem. Silnice byla plná listí a větví. Původně měl Desper s Elvisem odjíždět už dnes, ale Desperovi prodložil šéf dovolenou a tak ještě den zůstali. Zatímco jsem byl v Hradci Králové, dorazila nepřízeň počasí i na místo lanky. Blesky, jenž udeřily nedaleko, nikdo nevnímal. Poté, co se pod náporem větru rozletěly okna zvednul se Kalias a Isoft ze židle a šli je zavřít. To, že je bouřka, zjistili všichni až v okamžiku, kdy vypnuli proud :) Několik vteřin všichni čekali s rukama na myši a klávesnici a ono nic :o) Když za dvacet minut proud opět pustili, tak současné naběhnutí 13 kompů nesnesl jistič hlavní 150A  jistič baráku a lanka se opět ponořila do tmy. Poté, co byly vytaženy jednotlivé počítače z napájení, jistič opět nahozen a po postupném zapínání kompů se lanka opět rozběhla. Někteří lidé navrhovali turnaj, ale byli to hráči, jenž měli vítězství téměř jisté (Kalias a Deadgate v DM a Molotov a Hunter v CTF). Zbytku se to pochopitelně nelíbilo a tak z turnajů nakonec sešlo. Odložený táborák se nakonec taky nekonal, jelikož venku stále pršelo. Poté co jsem se vrátil, hrálo se zas mnoho duelů, pár TDM a došlo na insta CTF i na standartní CTF. Někteří si pustili i do Warcraftů III. Dali jsem zas ista CTF v mapě Actions, kde byl jeden bug. Všichni měli stejnou barvu a tak šlo zjistit nepřítele jen v případě, že sebral vlajku :o) Pak jsme dali klasický CFT. Na začátku se nejlepší přítomní hráči CTF Molotov a Hunter, hráli každý v jednom týmu. Hra byla zajímavá a napínavá. Pak se hra založila znova, ale Molotov a Hunter se dali dohromady a hra byla jen o tom, o kolik vlajek jejich tým vyhraje, jelikož zbytek hráčů byli sice dobří v DM, ale to CTF nestačili. Chtěl jsem jako obvykle jít spát alspoň trochu rozumě, ale nakonec jsem skončil v posteli až v šest ráno. To se ISoft připravoval k odjezdu a Desper mu ukazoval různé vychytávky v UT.

 
  • Den osmý - lanka se chýlí k závěru

Vzbudil jsem se kolem desáté s tím, že musím vstávat, jelikož Marcus a Yoyo odjížděli a potřebovali hodit na vlak na vlak. Nevím čím to bylo, buď tou černou kočkou, co nám přeběhla přes cestu, ale spíš zafungovaly Murfyho zákony a tak jsme se trefili do času, kdy vlak před chvílí odjel a další jel za dvě hodiny, což bylo pozdě. A tak místo do Týniště jsem oba odvezl až do Hradce Králové, což je 4x dál. Poté, co jsem se vrátil, jsme dali pár TDM, CTF a nezbytných duelů v UT. A hrál se také Warcraft III. Odpoledne nás opustil Elvis s Desperem. K večeru nás opustil RAT,HZA a také Kalias, jenž musel na fotbalový tréning. Navečer jsme si ještě zase dali UT :o)

  • Den devátý - pomalu končíme

Ráno (no spíš k polednímu :) , když jsem vstal a sešel dolů, viděl jsem Huntera, jak hraje Startrek Armada. A protože nás nic lepšího nenapadlo, dali jsem si opět UT a Warcrafty :o) Po obědě jsme si dali všichni opět UT. Vyrušilo nás až rázné bouchání na okno - to přijeli rodiče pro Huntera a Molotova. A tak jsme v půlce mapy skončili. (Byla to mapa Morpheus pozn. 6.20013) To mohlo být kolem páté odpoledne. Večer jsme dali Morbias a jednu mapu z rocket arény. Bylo to celkem maso. V noci jsme zkusili ASMD arénu s jumpmatchem a bylo to hrozná sranda. Bylo to jak na srazu gumídků :) Kolem půlnoci zábava upadala. Já jsem s bratrancem hráli UT jen tak, jeden se díval na na lechtivé obrázky a poslední se díval na nějakou komedii, co měl nově staženou na HDD. Pak jsme ještě prohlíželi různé UT videa a komentovali předvedené výkony. Spát jsem šel relativně brzo, jelikož jsem si šel lehnout už v půl jedný ráno.

 
 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky