Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Lanpárty > UT LAN 2005 > Report (3/8)__________srpen 2005

Lanpárty > UT LAN 2005
 

 
 
 
 

 
 

Sebou Roces přivez Alexe, pro něhož jsem měl opět jako loni monitor a Kaliho. Já jsem vybarvoval a lepil plakát a pomáhal síťovat počítače.  A pak se to začalo kazit. Madcow si přivez druhý HDD, jenž vymontoval z jiného PC a bios i winy ho viděly, avšak neměl pro systém písmeno a tak se na něj nemoh dostat. Já jsem si sestavil počítač, zapnul, nastavil síť a po výzvě k restartu jsem ho restartoval. Následně se začaly dít podivné věci. Zdálo se, že po monitoru běhají sem tam svislé čárky. Po několika restartech se pár čárek změnilo na hodně a pak i na „matrix“. Po posledním restartu skončila obrazovka monitoru černá. Připojil jsem jiný monitor a chyba tam byla stále. Projevovala se okamžitě po spuštění počítače. Mysska_cz mě navrhl, že moji grafiku u sebe vyzkouší a ukázalo se, že chyba je přímo v grafice Což byla pro mě tragédie, jelikož jsem náhradní neměl.

Zaplnily mě černé myšlenky o tom, že uspořádám lanku a ani si na ni nezahraju. Dostal jsem spásný nápad a to, že se zeptám Smatze, jenž měl přijet pozdějc večer. Ten mě k mé velké úlevě řekl, že jednu grafiku navíc má a že jede s bratrem (jenž jet původně neměl).

 

Když večer přijel, nepřijel jen on sám s bratrem, ale s druhého auta se vyhrnula Vendy, Jituse a Matoni, čímž se stal klan AXA nejsilněji zastoupeným klanem na lance.(Jsem též jejich členem). Dostal jsem od Smatze do ruky vytouženou grafiku a jak se jí namontovat místo původní. Pln radostného očekávání jsem zapnul počítač. Ale co se nestalo. Winy naběhly, ale po nějaké době se rozjel HDD a odmítal se zastavit. Následně počítač zamrznul. Zkoušel jsem s počítačem všechno možný, ale bez výsledku. Opět mě zachránil Smatz. A tak jsem neposlušný HDD prohnal přes scandisk. Nebyla to žádná sranda, jelikož i zde počítač mrznul. A tak jsem cca od devíti večer do tří do rána neustále restartoval počítač, aby scandsik opravil chyby a počítač zamrz vždy o něco dál. Při závěrečné fázi scandisku jsem se přesunul na počítač Jituše, jenž se chystala odjet domů vyspat. Hraní mě moc mě to nešlo, jelikož jsem musel ponechat původní konfig pro UT, jelikož když jsem tam nahrál svůj, UT vůbec nenaběhlo. Myš se choval naprosto nevykle a tak jsem byl schopen trefit ještě tak vrata od s stodoly. Nechal jsem svůj počítač běžet a šel spát. Ještě než jsem ulehl, zmizela Jituse a Matoni s tím, že se jedou domů vyspat a přijedou zas druhý den, což se nestalo.

 
 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky