Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Ostatní > Moje Youtube > Unreal Tournament__________květen 2014

Ostatní > Moje Youtube
 

 
 

Toto je takový mix hodně starých videí bez zvuku a celkem aktuálních se zvukem.
Vše je hra natočená z mého pohledu hráče a jedno z pohledu spektrátora (pozorovatele).

 
 

 
 

Klasická hra dvou týmů o vlajky v mém oblíbeném módu instagib. Každý má jednu seupersilnou pušku, jíž zásah kamkoliv (třeba i do palce u nohy) znamená okamžitou smrt. Je třeba donést soupeřovu vlajku ke své. Pokud ji soupeř sebral, tak se musí vrátit, jinak nelze bodovat.Vlajka se vrací sama, pokud dlouho sama leží a nebo zabitím hráče, co jí nese a pak se vlajka musí přeběhnout.

 
 

 
 

Dnes (květen 2014) se už nehraje tolik na skill, ale jak dát fragy co nejjednodušeji bez toho, aby se hráč učil a používal obtížnější manévry. Toto je video o jednom hráči, jenž vyhraje díky primitivním fragům deadmatch (všichni proti všem) v úpravě, že hned po narození mají všichni všechny zbraně v prosnulé mapě Deck ][16.

 
 

 
 

Jak to vypadá, když mapu pro dva hráče hraje lidí deset. Jsou to prostě jatka.

 
 

 
 

Jedna z mých posledních her, kdy hraju lehce nečistě, jelikož tak tam hrávají většinou všichni. I když k vyloženě podlým fragům se nesnižuju.

 
 

 
 

Různé zajímavé momety ze hry. Nyní, po létech hraní už trochu kouzlo vyjímečnosti ztratily - zdají se mě příliš obyčejné.
Bez zvuku.

 
 

 
 

Deadmatch v mapě Malevolence v době, kdy jsem to docela slušně uměl.
Bez zvuku

 
 

 
 

Toto video je ze hry se spřáteleným klanem. V 0:55 se mě podařil frag na než jsem hrdý. Za celou dobu co jsem UT99 aktiivně hrál, se mě tento frag povedl pouze cca 3x a nahraný je pouze tento.
Bez zvuku

 
 

 
 

Jedno z mých prvních vítěztví v UT99 v deadmatchy.
Bez zvuku.

 
 

 
 
 
 

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky