Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Lanpárty > UT LAN 2004 > Report (5/6)__________srpen 2004

Lanpárty > UT LAN 2004
 

 
 
 
 

 
 

Večer se hodně hrálo instaCTF. Hodně nás pobavil FrameFrager hláškou:"Incoming horem,spodem!" Večer mě volal Headscrater, že nakonec auto má pojízdný a že přijede v průběhu úterního dopoledne. Kolem půlnoci nás začaly napadat ptákoviny. Dali jsme insta CTF v Lave, která skončila 2:1 a pak Face, jenž skončila zhruba stejně jako Láva asi po hodině, avšak se skóre 1:0 :o) Další šílenost bylo CTF jako s mutátorama jumpmatch a rocket arena v mapě Action. Ano, je to ta malá mapa, jenž jsme loni na lance hráli insta. Kdo neviděl, nepochopí, co se tam dělo. K ránu jsem dal se Silikonem duel, jenž mě vcelku převálcoval.

  • Čas den 5. (úterý 3.8.04)

Dnes jsem se konečně pořádně vyspal. Spát jsem šel sice až v 3:30, ale vzbudil jsem se půl hodiny před polednem. Když jsem sešel dolů. potkal jsem tam Redbulla, jenž se na nás zase přijel jen podívat. Headscrater již dorazil taktéž. Alexovi jel v před pátou vlak a tak jsem ho odvez s kompem na Týniště. Hrály se zase duely, TDM i insta CTF. Když jsem se vrátil z nádraží, akorát předemnou do dvora vjíždělo auto rodičů Molotova, jenž sebou brali domů i Huntera. Večer jsem si pokecal se Smatzem a Undym, v zahrádce u hospody, o všem možným. Kolem osmé hodiny večerní se ukázal Morphin s Chefem, jelikož chtěli lanku ukázat svýmu kamarádovi Gogosovi. Ukázalo se že je to starý hráč UT, díky němuž oba dva začali s UT. Chtěl si zahrát a přemlouval Morphina, že by ještě chtěl přijet.

 

Při přepojování napájecích kabelů (Undy, SmatZ a Jerrome byli zapojený na prodlužovačku Huntera, jenž si ji pochopitelně odvez), vzniknul omyl, že nejde jedna fáze. Po chvíli se na to přišlo a vše se zas naběhlo. Sweep měl na na svým kompu něco jako opičí dráhu v UT a tak to všichni začali zkoušet. Kolem půlnoci se dala většina na CS. Gogos Morphina ukecal a tak se opět kolem 1:30 ráno ukázali. Zůstal Gogos a Chef a Morphin odjel opět domů, čímž ten den dokončil již svou pátou 70 kilometrovou jízdu lanka - domov či domov - lanka, čímž měl ten den na kontě téměř 500km.


  • Čas den 6. (středa 4.8.04)

Hrálo dost klasický CTF a nezbytný duely a TDM. Gogos měl sebou mimo jiného i Dooma 3 a tak ho pár lidí nainstalovalo a začalo zkoušet. Tento den lanka začala končit. Dnes odjeli téměř všichni. Odjel Breach, Desper, Gogos, Hergot, Horie, Chef, Kalias, Madcow, Rakatana, Silikon, Smidry, Sweeper a Undy, jenž u mě rozběhal DDC server. Kalias se chtěl přidat k Silikonovi a Desperovi do auta. Vypadalo to, že se do auta nakonec nevejde, ale nakonec se tam přece jen narval a s monitorem na klíně absolvoval cestu do Prahy. V noci jsme hráli už jen to co se dalo - pár DM a pak CTF a TDM 4 vs 4.

 
 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky