Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Lanpárty > UT LAN 2004 > Report (3/6)__________srpen 2004

Lanpárty > UT LAN 2004
 

 
 
 
 

 
 

Roces a Nailer nás opustil odpoledne. Když jsme se rozloučili, zjistil jsem, že mě nevrátil síťovku. Rychle jsem za ním vyrazil a málem jsem se s ním srazil ve dveřích, jelikož on se vracel taky a to pro UT známku, jenž jsem pro účastníky lanky nechal vyrobit. Večer volal Horác, že jsou někde u Hradce králové a kudy že maj jet. Higway, jemuž volal, správně poradil, že mají jet směrem na Ostravu, ale pak jim poradil, že mají odbočit na Týniště nad Orebem, jenž však neexistuje :p (Správně bylo Třebechovice pod Orebem či Týniště nad Orlicí). Přesto k nám večer k nám přibyli Horác, Smidra, Sweeper a Jerrome. Jeromův komp vzbuzoval zájem, jelikož má v kompu vodní chlazení. Když objevili turnajovýho pavouka vylepenýho na stěně hned se připsali. V pozdním večeru jsem se přidal do hry, jenž založil Kalias a to do SpaceNoxxe a Morfea s raketometem. Bylo to dost funny. Na scéně se mimo Warcraftů objevilo NBA a všudypřítomný Bomberman.

  • Čas den 4. (pondělí 2.8.04)

Ráno jsem zašel vedle do místních potravin, kde se ke mě přidal nějaký pes, jenž pak vlezl za mnou až k počítači. Smidrovi se stala ve stejném obchodě nepříjemná věc. Někdo mu ukradl peněženku. Odpoledne ji pak našel pohozenou ve křoví, samozřejmě bez peněz. Doklady naštěstí zústali. Turnaj nějak ustrnul. Hraje se, ale už ne tak aktivně. Spíš se čeká, až někteří váhavci odehrají zápasy, aby turnaj mohl pokračovat. Po obědě nás opustil Deep. Hrálo se zase hodně duelů, TDM, CTF i iCTF. Došlo i na klasický deadmatch.

 

Odpoledne jsem vyhlásil focení. Všichni to věděli sice několik hodin předem, avšak i tak jsem některý lidi musel od kompů doslova odtrhnout. Když jsem se vyfotili, zjistili jsme, že chybí Kalias, jenž stejně jako loni odpadnul :( Snažil jsem se o ještě před focením dohledat, ale nikde nebyl. Našel jsem ho až asi hodinu po focení v patře, kde jsem ho nehledal. Některým lidem se začala zajídat kombinace jenž byla standartně k večeři a tak jsem dohodnul hemenex. Standartně bylo k večeři k dispozici pouze utopenci, tlačenka, klobása a bramboráčky. Navečer se s náma rozloučil Morfin s Chefem. Psa jsme museli několikrát slušně vyhodit ze sálu a nakonec se uvelebil u dveří na dvůr, odkud v pozdní večerní hodině odešel. Přidal jsem se do sniperareny a vcelku mě to bavilo. Večer se hodně hrálo instaCTF. Hodně nás pobavil FrameFrager hláškou:"Incoming horem,spodem!" Večer mě volal Headscrater, že nakonec auto má pojízdný a že přijede v průběhu úterního dopoledne. Kolem půlnoci nás začaly napadat ptákoviny. Dali jsme insta CTF v Lave, která skončila 2:1 a pak Face, jenž skončila zhruba stejně jako Láva asi po hodině, avšak se skóre 1:0 :o) Další šílenost bylo CTF jako s mutátorama jumpmatch a rocket arena v mapě Action. Ano, je to ta malá mapa, jenž jsme loni na lance hráli insta. Kdo neviděl, nepochopí, co se tam dělo. K ránu jsem dal se Silikonem duel, jenž mě vcelku převálcoval.

 
 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky