Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Lanpárty > UT LAN 2004 > Report (2/6)__________srpen 2004

Lanpárty > UT LAN 2004
 

 
 
 
 

 
 

Mezi tím přijede na lanku SmatZ a já si ho všimnu, až když zpozoruju, že jedno místo, které bylo předtím volné, je obsazené. Než se vrátím, dorazí Madcow a Hergot. Přijíždí Roces a Nailer. Undy rozjíždí DDC a UT server. Undy mě dost pomáhá s problémy na ohledně sesítování. Lidi mají na lance divný ping. Nejsou vyjímkou časté lagy a ping kolem 500. Nikdo neví proč. O nějaký čas později volá Deep a ptá se na cestu z Týniště. Bratranec, poté co postavil třetí počítač (jeden z půjčených bratrem, není funkční), odjíždí domů. Volá Alex, že se konečně blíží k Týništi. Asi v 21:00 doráží Raka, Breach a Deep na lanku. V 21:30 pro ně vyrážím a Alexe spolu s Boxii a Munkym nacházím před nádražím. Poté co se připojí Alex, vyhoří zdroj od 16 switche. Jsem nucen dojet pro náhradní. Když se vrátím, srazím se Silikonem a Desperem, jenž zrovna přijeli. Lagy, jenž trápili lanku v předchozích hodinách zázračně mizí. Hospodský nám přeje v půl jedný dobrou noc a jde spát.

  • Čas den 2. (sobota 31.7.04)

Ráno (kolem 10 hodiny) bylo na sále vcelku živo. Už před polednem byli prakticky všichni vzhůru a to šli spát kolem 7 hodiny ráno. Oběd, naplánovaný na 14:00 hodinu se zdál být dosti daleko. Odpoledne se hrálo dokola tdm a dali jsme i insta ctf v klasických i netradičních mapách, což bylo dost zajímavé. Odpoledne dorazil další účastník a to Kalias. Měl dorazit sice i s bratrem Deadgate, ale ten nepřijel s tím, že snad dorazí pozdějc. (Nedorazil)


 

Pařilo se furt a furt. Nejčastěji duely a TDM 2 vs 2. Večer jsem nakreslil pavouky na turnaj 1 vs 1 a pověřil Molotova, aby sepsal maplist a pravidla. (Druhý den v poledne na tom již začal pracovat:p) V noci byla ve vesnici slavnost a místní kapela vyhrávala tak hlasitě, že se skoro nedalo usnout. Podařilo se mě to až kolem 4 ranní, kdy se hudba trochu ztišila.

  • Čas den 3. (neděle 1.8.04)

Dopoledne napsal Molotov pravidla na turnaj a ten se pomalu rozjel. Někteří již odehráli 3. kolo a někteří ještě nezačali. Já jsem zajel pro jinou tiskárnu, jenž sice byla oproti první z pravěku, ale narozdíl od té první byla plně funkční. V první totiž došla barva. Při obědě byly zmatky, jelikož se nahlásilo 9 lidí, ale pro oběd přišlo lidí asi 15. Proto hospodský chtěl nahlásit obědy ihned, aby se to již neopakovalo. Když jsem se podíval na jídelníček, bylo tam zase 9 lidí :o) A tak jsem udělal rozruch a přinutil lidi, aby ti jenž mají zájem obědvat se připsali a díky tomu se počet zvýšil na 17. Odpoledne trochu zahaprovala elektrika. Na jedný fázi trochu zakolísalo napětí a způsobilo restatrt asi 8 kompů. První turnajový duel jsem měl hrát Nailerem, jenž mě na něj vcelku naháněl, abych šel už hrát. Nejdříve jsem musel odvést Boxii a Munkyho na vlak, jelikož nás dnes opustili. Poté, co jsem se vrátil, jsem hrál duel s Nailerem. Obě mapy vyhrál. V Decku jsem skončil s -1:22 a v mé oblíbené Turbine to dopadlo asi 8:26. Všechny fragy v Turbine jsem dal buď začátku a nebo konci, z čehož plyne že si tak na mě udělal goodlike.

 
 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky