Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > UT > Popis artefaktů__________prosinec 2003 (10/06)

Unreal Tournament
 

 
 

Thing pads
(A50)

Toto malé brnění Vám zvýší celkové brnění o 50 bodů. V případě zasažení Vám částečně zmírní následky zásahu. Dalším sbíráním se brnění nezlepšuje, pouze doplňuje. V případě, že máte opotřebovaný Schield Belt, může se brnění sebráním jednorázově zlepšit brnění až do výše 150 bodů.  V případě že ho zkombinujete s A100, dostanete stejný štít jako s beltem, ale výhodou je, že nesvítí a tak soupeři neví, že jste na tom dobře.

 
 

 
 

Body aurmor
(A100)

Toto velké brnění Vám zvýší celkové brnění o 100 bodů. V případě zasažení Vám částečně zmírní následky zásahu.Dalším sbíráním se brnění nezlepšuje, pouze doplňuje. V případě, že máte opotřebovaný Schield Belt, může se brnění sebráním jednorázově zlepšit brnění až do výše 150 bodů. V případě že ho zkombinujete s A50, dostanete stejný štít jako s beltem, ale výhodou je, že nesvítí a tak soupeři neví, že jste na tom dobře.

 
 

 
 

Shield Belt
(Belt)

Nejlepší brnění ve hře. Přidá Vám brnění vždy na 150 bodů. Jeho majitel je zahalen v jakémsi žlutě svítícím energetickém štítu. Při týmových hrách nabývá týmovou barvu. Narozdíl od ostatních brnění začne zdraví ubývat až v okamžiku, kdy bude štít téměř úplně zničen.

 
 

 
 

Damage Amplifier
(Amp)

Po sebrání tohoto artefaktu budou Vaše zbraně 3x účinější po dobu 30 sekund. Mezi zbraněmi můžete v této době libovolně přepínat. Zbraň hráče, jenž tento artefakt sebral zfialoví a vydává intenzivní fialové světlo. Při použití zbraně je do klasického zvuku zbraně přidán charakteristický zvuk právě aktivního artefaktu. Konec účinosti oznámí přerušovaný zvuk, podobný tomu, jenž se ozval při jeho sebrání.

 
 

 
 

AntiGrav Boots
(Boty)

Po sebrání těchto bot Vaše tři skoky budou výrazně vyšší a dostanete se tak i na místa, kam se musí běžet velkou oklikou, či se tam vůbec nedostanete.

 
 

 
 

Thing pads
(A50)

Hráč, jenž sebere tento artefakt zneviditelní. Ne však úplně. Je vidět jako by byl skleněný. Tento efekt jistě znají ti, jenž viděli film Predátor.

 
 

 
 

Healts Vial
(Lahvičky)

Každá lahvička Vám přidá k zdraví 5 bodů, až do maxima 199. Vyskytují se často ve skupinách.

 
 

 
 

Healt pack
(Lékárnička)

Nejběžbější typ lékárničky. Zpravidla se vyskytují po dvou. Doplní Vám zdraví až o 20 bodů do maxima jenž je pro tento druh 100 bodů.

 
 

 
 

Big Keg O' Healt
(Keg)

Tato lékárnička vám doplní zdraví o 100 bodů do maxima, jenž je 199.

 
 

 
 

Flag
(Vlajka)

Flag je velmi velmi důležitý artefakt pro mód CTF. Je to právě vlajka, o níž obě strany usilují. Jeden z týmů má vlajku modrou a jeden červenou. Je třeba ubránit vlastní a ukrást soupeřovu vlajku, a přeběhnou s ní přes vlastní vlajku. Tím dáte bod. A na tyto body, jemž se v CTF říká capy, hraje. Zcela vyjímečně narazíte na žlutou a zelenou vlajku. Používá se téměř výlučně jen ve specielním módu, kdy hrají 4 týmy současně.


 
 

 
 

Kontrolní bod v módu DOM
(Neobsazený/obsazený červeným týmem)

 

V DOM se nebere tento artefakt (jako vlajka v modu CTF), nýbrž se přebarvuje týmovou barvou. V okamžiku, kdy přes něj přeběhnete, tak se obarví Vaší barvou. A začnou Vám naskakovat body za čas, po který je obarven vaší barvou.

 
 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky