Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Lanpárty > UT LAN 2007 > Report (3/6)__________srpen 2007

Lanpárty > UT LAN 2007
 

 
 
 
 

 
 
  • 3.den - 5.8.2007 (neděle)

Asi v půl jedenácté dopoledne najednou zhasly všechny kompy a následně se ozval téměř pod oknem klasický zvuk cirkulárky, jenž spolehlivě vzbudil zbylé spáče. Vyběhl jsem proto ven a požádal o opětné zapojení třífázového kabelu, na nějž lanka běžela. Docela mě dostalo, že dotyčný prohlásil, že nás odpojil, jelikož si myslel, že ještě spíme.Nekompatibilitu mezi spánekm a fungující cilkulárkou pod oknem se jaksi nezabýval. Kluci hráli zase DOTA, jehož jsem se nezúčastnil, jelikož mě pomalu přestávalo bavit tam dělat oběť.

Kolem oběda se zeptal jeden od nás místního, zda by nebylo něco k jídlu. Nejdřív to vypadlo špatně, pak se ale ukázala hospodská s tím, že nám ohřeje klobásy. Jeden chtěl bramborák, a ač byl původně odmítnut s tím, že tak dlouho v kuchyni nebude, nakonec ho přece jen dostal. Následně jsme hráli DM. Opolo měl nastavení sevreru z duelů a tak tym nezůstávaly zbraně. Tak místo hezké hry se to zvrhlo na hledání zbraně, dřív, než mě dostihne ten, co ji už má a na pistolkové souboje.

 

Těsně po obědě nás opustili Scope a TNT. Málem ujeli bez zaplacení. Naštěstí jsem je v poslední chvíli stihnul. Dali jsme ictf a ač jsem hrál jak s Drakirem a pak i s Opolem Wotta, tak moje strana ani jedou nevyhrála. O to s větší skepsí jsem se přidal do ctf v mapě 6H-MangoChutney se zapnutou flakarenou. Hrál jsem s Opolem proti Drakirovi a Corinovi a docela jsme je dávali. Díky tomu, že mapa se skládala z velké haly plné beden, nebylo to jen o prskání flakem. Díky tomu, že hraju sice ictf jsem se několikrát objevil včas na správném místě a zmařil soupeřovy naděje capnout. Nakonec jsme vyhráli 15:8 kdy se nám podařilo několikrát před téměř jistým capem vrátit. Na můj návrh jsme si dali stejnou hru jako v roce 2004 v Mapě CTF-Action a to pouze s raketomety a nízkou graviací. Sice moje strana opět prohrála, ale zábava to byla náramná. Na rozdíl od roku 2004, kdy jsme to hrál 5 vs 5, To při hře 2 vs 2 šlo vlajku celkem rozumně sebrat a capnout.


 
 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky