Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Ostatní > Funny > Main__________březen 2012

Ostatní > Funny
 

 
 

Zde prezentované texty a fotografie jsem až na několik vyjímek odnikud nepřevzal.Tou první jsou celkem známý "Devadesátá léta", jenž mě přišli e-mailem. Další je "Na pánském WC", jenž jsem opsal ze dveří záchoda Vršovické sokolovny. (V posinci 2003 jsem do oné sokolovny zavítal opět a již tam zmíněný papír nevisí.) Třetí je z papíru, jenž u nás koloval v práci. A poslední visel u nás v kanceláři. Nacházejí se na něm Autentické perličky ze zápisů a hlášení MNV. . Poslední bod na vlastní uši před mnoha lety slyšela moje babička.

Nedaleko zmíněné sokolovny se nachází i uzeniny, kde nabízejí vodku a rum. Na jihu čech v městečku Myštice udělali výhodnou nabídku a viděl jsem tam i autokanárka. Sněhulici jsme vyrobili ve východních čechách u Hradce Králové. Přímo v Hradci Králové na místním okruhu jsme potkali naloženou Š100 stromky. Využitý sloup se nachází na kraji města Beroun a stíny jsou z jižní Itálie z města Mattináta. A ten balík z Vietnamu nám do práce přišel tak, jak píšu. Rady o to, kdy máte přestat hrát UT, jsem vymyslel celý, kromě posledních dvou řádků (jenž vymyslela Rijka a FirstWalker), podle podobně stavěného textu na CS. V této rubrice přibyla nově rubrika pro elektrikáře.

Tyto definice byly mířeny na konkrétní lidi a proto jsem jejich jména zaměnil za obecné jméno Novák.I časovač může mít povedený název. O tom se můžete přesvědčit zde. Každý má nějakého psa. Při své procházce po okolí jsem narazil na varování na rychlého psa. Narazil jsem na reálnou Gamezonu, uviděl lék s podivným názvem a našel Mikuláše převlečenýho za čerta. Naposledy jsem přidal pár podařených fotek z dovolný v Itálii.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky