Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Ostatní > The Corrs __________duben 2007 (10/15)

Ostatní
 
 

Skupina si dala název dle svého příjmení. Sourozenecké kvarteto tvoří nejstarší Jim (kytara) (42let) , Sharon (housle)(37let), Caroline (bicí)(34let) a nejmladší Andrea (zpěv a píšťalka)(32let). Později přibrali ještě dva baskytaristy. Jejich hudba mě uchvátila svojí "barevností" a rytmem. No a musím přiznat, že je i na ně pěkný pokoukání :o) Zhruba 2-3 roky zpět koncertovali i u nás v Ostravě v ČEZ aréně. V době svého vrcholu trhali rekordy v hitparádách. Dnes kapela stáhla do ústraní a jen nejmladší Andrea se zkouší prosadit jako sólová zpěvačka. Ostatní členové kapely mají již rodiny. Oficielní web skupiny naleznete zde a mezinárodní fanouškovské stránky zde. Existoval i český web, ale ten pro neaktivitu kapely zanikl.

 
 
 

Písniček od skupiny The Corrs najdete na  Youtube celou řadu a to i ty samé. Toto je jen takový průřez.

 
 

 
 
 

Pozn. Z důvodu autorských práv nejdou některé klipy přehrát přímo zde na wbu. Proto u některých naleznete alternativní klip, nejčastěji z koncertu a kodkaz na oficielní klip naleznete v odkazu v popisu písničky.

 
 

 
 
 
 
 

Tady je takové videopředstavení kapely.

 
 

 
 
 
 
 

Jedna z jejich nejznámějších písniček je dle mého názoru Breathles

 
 

 
 
 
 
 

Moje nejoblíbenější písnička od této skupiny je Would You Be Happier?

 
 

 
 
 
 
 

Jedna z prvních písniček, co jsem kdy od The Corrs viděl na naší TV, tak byla Dreams. Když jsem v té době zjišťoval, co je ta skupina zač, nikdo ji neznal. Pokud si chcete pustit jejich oficielní klip, musíte na Youtube-

 
 

 
 
 
 
 

Písnička Anglel to vlastně začala. Na jedný lanpárty jsem ji u někoho viděl a pak začal shánět další klipy a písničky. Pokud si chcete pustit jejich oficielní klip, musíte na Youtube. Jsou dvě verze. Hezčí venkovní a usedlá vnitřní.

 
 

 
 
 
 
 

Dlouho jsem Runaway nemoh přijít na chuť.Zdála se mě nudná. Pak jsem ji slyšel jako podklad v dokumentu o skupině a naprosto mě uchvátila. Pokud si chcete pustit jejich oficielní klip, musíte na Youtube. Verze s piánem se mě líbí výrazně víc. I na nšj se musíte podívat přímo Youtube.

 
 

 
 
 
 
 

K mám favoritům od této skupiny patří Old Town

 
 

 
 
 
 
 

I když nemám v oblibě orchestrálky, musím přiznat, že Joy Of Life se mě líbí.

 
 

 
 
 
 
 

Klip, na který si pamatuju i z českých hitparád je Summer Sunshine.

 
 

 
 
 
 
 

Pomalá pohodová písnička Only When I Sleep. Pokud si chcete pustit jejich oficielní klip, musíte na Youtube.

 
 

 
 
 
 
 

Písnička ve středním rytmu je So young

 
 

 
 
 
 
 

A na závěr písnička Radio, jenž považuju za jejich typickou píničku, i když s trochu ulítlým klipem. Pokud si chcete pustit jejich oficielní klip, musíte na Youtube.


 
 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky