Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Lanpárty > UT LAN 2005 > Report (4/8)__________srpen 2005

Lanpárty > UT LAN 2005
 

 
 
 
 

 
 
  • V sobotu 23.7.

jsem se vzbudil kolem osmé hodiny a překvapilo mě, že jsem vcelku vyspalý. Za pomoci Mysky_cz a Higway jsem pověsil velký plakát na konstrukci jeviště. Hrálo se hodně insta, až se ozývaly hlasy, že by chtěli hrát i normal weapon. To příliš vyslyšeno nebylo a tak instagib hodně převažoval. Mimo jiné jsem hrál i Woot, kde jsem ho hrál s Myskou_cz proti Alexovi a Framovi. Sice jsme prohráli, ale mě asi navždy utkví v paměti můj cover, kdy jsem dosáhl třínásobnýho monstra (odminásobné zabití ve velmi krátkém čase) a tak nedal šanci zneškodnit Mysku_cz, jenž odnášela jejich vlajku. Stejně tak když na několik minut nastala patová situace v tom, že každá strana měla vlajku toho druhého. Pochopitelně se každý snažil svoji vlajku vrátit, ale Framovi se to podařilo asi na podesátý, kdy jsem sice hodněkrát umřel, ale vždy jsem stihnul vlajku zase sebrat, či útočníka zabít, aby ji nemohl vrátit. Vcelku lituju toho, že jsem si nenahrával demo, jelikož to byla přesně hra, jaká mě baví a ukazuje jak může být hraní UT pěkný a napínavý. K večeru se s náma rozloučit Roces, jenž musel kamsi jet s rodiči, a přijel Memphik a Co-master, jenž přivezli další 16port svitch. Odpoledne hrála asi polovina lidí. Někteří dospávali handycap z probdělé noci nebo vyrazili do hospody.Já jsem v skupině několika lidí vyrazil do hospody na oběd a pak večer do jiné na večeři. Smatz se potýkal se zdrojem, jenž dával tak nízké napětí, že nestačil ano na roztočení hdd a nabootování systému. Ani Hergot neušel potížím. Odešel mu zdroj. V druhé hospodě nás pobavil jídelní lístek, kde nabízeli „ríži“ a „řýzek“, Spát jsem šel opět o třetí hodině.

 
  • V neděli 24.7.

mě vzbudil čísi příchod do sokolovny. Byl to Matoni a Jituse, jenž přijeli pro Vendy. Než jsem se vzpamatoval, řekla ahoj, a zmizela. Já jsem rychle vystartoval ze svého provizorního lůžka na zemi a šel za ní, aby mě zaplatila. Když jsem ji zastihnul u auta, tak jsem jim připoměl placení s tím, že se musím vrátit do sokolovny, nastartovat počítač a z něj vyčíst, kolik od Vendy, ale i Matoniho a Jituse vyberu za jejich účast na lance. Což počkali. Ráno se hrál mimo jiné bunny track, jenž mě vůbec nešel. Na oběd jsme si zašli do druhé restaurace, kde jsme byli den předem na večeři. Tam mě vyrušil telefonát Headscratera, jenž mě volal kvůli tomu, že jsem sokolovnu zamknul, že se potřebuje připravit Alex na odjezd. Jelikož jsme zrovna čekali. až nám přinesou jídlo, tak jsem ho požádal, zda by pro klíče nedošel. Ukázalo se, že Headscrater naložil Alexe do auta a zajeli k hospodě, jelikož to bylo od sokolovny tak 500m. Když jsem dojed, urychleně jsem zaplatil a vyrazil spolu s Myskou, jenž se ke mě přidal, zpátky do sokolovny.


Tam jsem naložil Alexe a vezl ho na nádraží. Kde je ve Starý Boleslavi nádraží jsem netušil a tak jsem se podíval do mapy Čech a odhadnul jeho polohu podle obrysu města. Skoro jsme se tam trefili. Skoro. Jelikož jsem nečekal, že dům, jenž jsme minuli bylo nádraží. Žádný nápis, žádná směrovka a na nádraží dosti malý. Proto jsme skončili v boční ulici asi 500m za nádražím, kde jsem se zeptal na cestu a ukázalo se, že jsme jeli kolem něho.

 
 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky