Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Lanpárty > UT LAN 2007 > Report (4/6)__________srpen 2007

Lanpárty > UT LAN 2007
 

 
 
 
 

 
 

Očekával jsem, že Madcow s Hergotem dorazí jak řikali dopoledne. Poté to vypadalo na 16:00, ale nakonec dorazili až v 17:30. To už byl Chef pryč, když ho jako obvykle odvezl Morphin.       Když kluci dorazli a usadili, s hrůzou jsem zjistil, že Opolo_cz musí druhý den do práce a jelikož je řidič, tak Corein a Drakir jedou s ním. Tak jsme dali ještě jedno CTF v Nivenu a DOTA. Hergot, co seděl vedle mě, celkem DOTA ovládal a radil mě co mám dělat. Díky tomu jsem se dostal celkem na vysokou úroveň s kouzelníkem na koni. V DOTA kde jsem hrál s Hergothem nás vyrubali, ale nějak jsem si na to už zvyk. Těsně před tím, než kluci odjeli, volali Mramaxe, zda se nestaví. Kdyby se stavil, tak by Corein a Drakir odjeli později. Nestalo se tak a tak jsme zůstali jen tři. S místníma jsme zahráli kulečník a já s Hergotem Flatouta. Bohužel mu chyběla ta divokost loňské destruction derby, kdy nás jezdilo v aréně 6. Ráno kolem 4 hodiny jsme se ještě pokusili rozběhat Diablo2, ale CD bylo vadný a tak z toho nic nebylo. Proto jsme nakonec šli spát.


  • 4.den - 6.8.2007 (pondělí)

Dopoledne (cca v 10:30) mě vzbudil podivný zvuk. Původně jsem si myslel, že je to vítr, ale pak jsme si uvědomil, že to hospodský sype cosi na hromadu vzadu na dvoře.

 

Po probuzení jsme si dal s Hergotem Flatouta. Pak jsme dali i UT99 tak i UT2k4. Hrál jsem (svůj druhý) duel s Madcowem v UT2k4 NW a pochopitelně jsem to projel. Nebyla to však žádná totální nakládačka. Ten první jsem měl s Beermanem, jenž jsem vyhrál. Bylo to pro mě tenkrát překvapení, jelikož jsem ten den na Gamepark na UT2k4 zavítal poprvé, vyzbrojen jen zkušenostmi z UT99. Kluci vyzkoušeli i CS, jenž mě neustále padalo a Jedi Academi, jenž jsem si pro zpestření zahrál, ale nějak extra mě tato hra nezaujala.

Nějakou dobu po 21:00 jsme se dohodli a vyrazili do motorestu na večeři. Cestou tam jsme se stavili ještě u mé babičky, kde jsem si vyzvednul čisté triko místo toho, co sice nebylo příliš použité, ale kdesi jsem „ulovil“ na zádech flek od nějakého mouru. Nakonec jsem přišel na to, že to bylo nejspíš od plachty z vozíku za dodávku, co jsme pomáhali sundavat hospodskýmu. Kluci si už k ránu dali Age od empires I. Já se opět nemoh kvůli chybě hry zůčastnit. (Místo toho píšu tento report.). Spát jsem šel kolem šesté hodiny ranní, kluci asi o 2 hodiny později.

 
 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky