Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Lanpárty > UT LAN 2006 > Report (7/11)__________srpen 2006

Lanpárty > UT LAN 2006
 

 
 
 
 

 
 
  • 4.den - 31.7.2006 (pondělí)

Tento den jsem vstal kolem jedenácté. Hrály se stále duely a TDM. Začal se mě nějak přehřívat počítač a tak jsem sundal bočnici a nechal ho chvíli vypnutý. K obědu jsme měli sekanou. Ač jsem nahlašoval 15 lidí určitě a 3 možná a hospodský udělal 20 jídel, tak na mě málem nezbylo. Po obědě jsem téměř vystydlý komp zapnul opět a zase nenaběhl. Začal jsem se obávat nějaké vážnější závady. Naštěstí Higlander mě poradil vyresetovat bios (což sám provedl) a komp k mé velké úlevě naběh. Když jsem zjistil, že se hraje ctf, tak jsem se přidal. To že to bylo insta mě potěšilo ještě víc. Připojil jsem se do rozehraný face, pak jsme hráli woot (asi 7vs 7), gauntlet a nakonec, když jsme zbyli jen 3 vs 3, tak Frame to přepnul na běžnou Niven.Tam se mě vcelku dařilo a mapu jsme vyhráli. Hrál jsem s Vendy a Cyberpankem (jenž UT nehraje) proti Framovi,Toxotovi a Hajvovi. Díky tomu, že jsem s Vendy hráli ictf spolu v AXA, tak jsme to vcelku zvládali a ač to vypadalo, že vlajka v mapě bez varianty s teleportem nejde odnést, opak se ukázal pravdou. Hra byla nejdřív v naší režii, ale potom jsme hru otevřeli (a míň bránili), čehož soupeř využíval a hrálo se velmi vyrovnaně. Těsně před koncem jsem překazil Framovi (jako už mnohokrát :o) odejít s vlajkou od nás z báze a chvilku před koncem jsme capli a díky tomu vyhráli 5:4.Jelikož bylo jasné, že pokud by se turnaj dohrával podle běžného způsobu, vyhrál by pohár ten, kdo by na lance dále zůstal a ne ten nejlepší. Proto jsem považoval za správné vyhlásit Creepa, jenž vyhrál pavouka vítězů.


 

Po obědě jsme se šli vyfotit. Tentokrát kupodivu nechyběl ani Kali, jenž se na všech minulých ročnících hromadným fotkým nechtěně, avšak úspěšně vyhýbal. Když jsem si od hospodský vzal foťák, ukázalo se, že sice spoušť zmáčkla, avšak jen lehce a tak nás sice zaostřila, ale nás nevyfotila. Poté, co jsem jí focení názorně předved, tak se jí to povedlo a tak jsme se opět mohli vrátit z prosluněného dne zpátky do zabedněného sálu ke svým strojům o:)

Poté se lanka začala pomalu rozpadat. Odjel Hani, Faktor a Kali a brzy je následoval Miramax s Karlosem a _johny_cz. Odjezd Headscratera a Miramaxovy skupiny jsem zmeškal, jelikož jsem byl za hospodským a když jsem se vrátil, byli už pryč. Když Vendy naznačila, že už pomalu pojedou, postavil jsem se k ní. Vendy si toho všimla a bez dalších vytáček mě zaplatila přespání.Poté, co byla asi polovina účastníků pryč, objevila se hospodská s prospekty o Přepychách a okolí s tím, že je nám posílá starosta. Škoda, že nepřišla kolem oběda, kdy jsme byli ještě komplet.Když kluci odjeli, tak jsme zůstali zatím jen v pěti. Madcow ráno odjel do Pardubic s tím, že se vrátí druhý den. Takže na lance zůstali Fram, Hajvej, Toxot, HergotH a já. V odpoledních hodinách se konala v hospodě pohřební hostina.

 
 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky