Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Lanpárty > UT LAN 2006 > Report (5/11)__________srpen 2006

Lanpárty > UT LAN 2006
 

 
 
 
 

 
 
  • 3.den - 30.7.2006 (neděle)

Tenhle den jsem se pořádně vyspal. Kolem 10 hodiny přišel Hajvej s tím, že je potřeba odemknout dveře do komory na sále, aby to protahovalo a ten skleníkový vzduch mohl ze sálu zmizet. Je pravda, že stačilo Hajvejovi dát klíče, ale po loňské zkušenosti s klíčema, jsem radši zašel odemknout sám. Jelikož jsem se cítil ospalý, tak jsem si pak šel ještě lehnout. Když jsem vstal, tak k mému překvapení bylo už jedna odpoledne a tak jsem měl mírné obavy, že jsem prošvihl oběd. Naštěstí se tak nestalo, ale byl jsem pravděpodobně jeden z posledních strávníků. Když jsem se pustil do oběda, koutkem oka jsem zahlíd, jak se kolem hospody mihla dodávka Aleše. Když jsem dojed, tak jsem se zeptal kluků na sále a ty mě potvrdili, že Aleš už odjel domů.
Po obědě se rozjely turnajové duely a objevil se Komisek, jehož přivez z 25km vzdáleného Hradce Králové Miramax. Když jsem ho uviděl, tak si postěžoval, že mu v autě blbne nejspíš alternátor. Když to nahodil, opravdu se z motorového prostoru, kde je alternátor začaly ozývat podezřelé zvuky.


 

Jak už měl nastartováno, tak jsem ho rovnou odblokoval, abych moh zajet za sestrou, jelikož její syn slavil dnes druhé narozeniny. (Narodil se když jsem pořádal svoji 2.lanku právě v prostorách, jako proběhla letos.) Jak jsem jel kolem třetí hodiny za sestrou, tak i na těch 3km jsem si užil, Nejdříve mě na místní silničce překvapila tak 500m za Přepychyma za horizontem odstavená Oktávka a sotva jsem to trochu opět rozjel, tak jsem chytil traktora, jenž nešel předjet a zbavil jsem se ho až když jsem zastavil u sestry před domem. Tam jsem podle dohody dovezl kameru, aby narozeniny mohli natočit. Nakonec se ale ukázalo, že sestra nemá kazetu do kamery a funguje jen se síťovým napáječem (baterky jsou mrtvý). Tak jsem dal malýmu Michalovi dárek - knížku o Popelce a sněd kousek ovocnýho dortu, jenž sestra měla tak udělaný, že ho moh i oslavenec. S kabelem sestra natáčet nechtěla a tak jsem si kameru zas odvez sebou. Když jsem jel tpátky na lan, viděl jsem černý mraky a z nich za chvíli trochu zapršelo. Počasí je na lanku vcelku rozumný, jelikož je už od tána zataženo, ale i tak "skleník" se na sále drží a drží a to i přes četné větráky, otevřené ventilačky a oboje dveře do sálu. Vlastní okna bohužel otevřít nešly.


 
 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky