Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Fotogalerie > Dovolená > Main__________únor 2007

Fotogalerie > Dovolená
 

 
 

Celkem pětkrát jsem se vydal na do jižní Itálie. Dvakrát to bylo na poloostrov Gargáno do Mattinaty a třikrát jsem byl v Marina di Camerota. Gargáno je ostruha na italské "holínce" a Camerota leží asi 150km jižně od Neapole. Jezdil jsem tam se skupinou lidí, co si zajistili bungalovy a od cestovky Atlantika (Mattinata,Camerota) se tam nechali dovést i s vlastní kuchařkou. Tam sice vařila jen vegetariánská jídla, ale tak dobře, že mě maso vůbec nechybělo.

Mattináta měla bungalovy více utopené v zahradách a bylo to blízko moře (tak 20m). Pláž byla malá oblázková a moře čisté, ale kalné. V Camerrotě to byl bungalov jeden na druhým, k moři asi 150m dolů po schodech. Pláž byla velká písková a voda průzračná. Na Garganu se do města muselo projít zahradami.a krajem města a v Camerote stačilo sejít po schodech na pláž přejít ji a pak zas vyšplhat nahoru. Vzdálenosti centra byly v obou místech něco kolem jednoho kilometru. Jelikož fotografie z Mattinaty se mě kamsi vytratily, naleznete tu zatím jen fotografie z Cameroty kde jsem byl pokaždé v září v roce 2002, 2003 a 2007.

 

Marina di Camerota 2002

 

Marina di Camerota 2003

 

Marina di Camerota 2007

 
 

 
 

Další fotografie, jenž zde naleznete nejsou vyloženě z dovolený, ale z víkendu, jenž jsem strávil na vodě. Bylo to poprvé, co jsem se takhle někam vydal sjet nějakou řeku (i když v tomhle případě spíš říčku). Pozval mě tam kamarád David, jako dárek k 35. narozeninám. Bylo to na mě akorát. Příjemná a relativně nenáročná projížďka po Bílině ze Sokolova do Ústí nad Labem. Původně jsme měli v úmyslu skončit až v Děčíně. I když proud v Labi byl hodně rychlý, tak protivítr byl silnější. Po hodinu usilovného pádlování, co jsme ujeli jediný kilometr, jsem se rozhodl skončit naši plavbu už na kraji Ústí nad Labem.

 

Bílina

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky