Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Lanpárty > Lan exER > Report (4/7)__________srpen 2003 (10/15)

Lanpárty > Lan exER
 

 
 
 
 

 
 
  • Třetí den - plném počtu

Druhý den asi v devět hodin mě vzbudil mobil. To dorazil Knedla s Black Davem. Tak jsem vzbudil i bratrance a šli jsme pro ně připravit místo. Po mírném zmatku s tím, jak se dají stoly, zasedli ke strojům a přidali se do pařby. Hrál se Deck, Cruise a Liandri. Bylo to dost hustý, jelikož nás tam bylo 12. Po vyhlášení oběda se stalo přesný opak toho co včera. Poté, co jsem včera lámal každýho člověka jednotlivě, tak nyní nastal hromadný úprk :o) Vyvěsil jsem jídelníček, ale mám dojem, že si toho skoro nikdo nevšiml :) Navečer nás opustil Master, Chef a Morphin s tím, že pokud bude dost lidí, tak se ukáží u i druhý víkend. (Což nakonec nedopadlo.) Večer dorazil Molotov a Hunter. Hned, jak se rozběhali kompy, tak si dali k mému údivu TDM, ač jsou to CTF hráči.

  • Čtvrtý den - pařba v plném proudu

Další den nás čekalo nepříjemné překvapení. Dělníci přišli na stavbu a začali podezdívat vanu. Sice začali kolem deváté, ale znáte to... Nebyli žádní lidi, co šli spát brzy. Původně jsem si myslel, že řežou nějaký latě, ale byly to tvárnice. Kolem jedenácté se to opět rozjelo. Pařilo se furt a furt. Mimo jiné se celkem začalo hrát insta CTF. Hrál se mimo jiné i November, kde jsem se zakempil na schodech a vědšina útoků, co k nám prošla k bázi, skončila vědšinou tady. Jen pár jedinců jako Marcus či Exiles prošli až nahoru, ale i tak měli dost problémů flag odnés. Jednou nám Exiles málem zdrhnul s vlajkou. Počkal jsem si na něj pod rourou a přesnou ranou do zad jsem ho zneškodnil. Před obědem jsme dali mapu Action. Opět insta CTF. Byl to pořádný masox. Pro ty co tu mapu neznají, uvedu, že celou mapu tvoří jedna středně velká obdélníková místnost, kde je uprostřed malý sloup. Jinak nic. V 8 lidech měla hra hodně rychlý spád :o) A začal se hrát Bomberman. Po obědě dorazil Desper s Elvisem. Večer nás bohužel muset opustit Knedla s BlackDavem, jelikož jim neprodloužili dovolenou :( Večer dorazil poslední jistý účastník a to ISoft. V noci jsem vyráběl ještě další kabel, jelikož někdo ukopnul hlavní kabel, co propojoval dva switche a ač kabelu nebyly známky poškození, tak nefungoval. Asi ve dvě v noci, mě přepadla totální únava a tak jsem šel spát. Probudul jsem se až v jedenáct. Ne že bych mimulý noci nespal, ale je pravda, že jsem spánku minulý noci moc nedal. No, alspoň jsem se opravdu pořádně vyspal.

 

Pátý den - pařba a nic než pařba
A pařba utěšeně pokračovala. Navečer kdosi ukazoval, jak se skočí nahoru k Raketometu v Tempestu a následně byla spuštěn multiplayer, kde Kalias, Huter, Righti a Yoyo skákali a skákali. Komu se to nepovedlo, tak vyjel výtahem. Poté napadlo Kaliase, že b se dal na zeď udělat smajlík. Dva udělali raketometem oči a Kalias vytvořil pulse gunem široký úsměv. Následně všechny co tam byli přesvědčil, aby si vzali belty, že udělá foto. Když se všichni schromáždili, natlakoval raketomet a vystřelil... Co pak následovalo, to si jistě domyslíte. Rozpoutal se klasický detchmatch :) Po nějakém čase někdo objevil na jednom HDD nasdíleně lechtivé obrázky a boje ustaly :o) Polovina lidí začala stahovat ze zmíněného zdroje. Poté se rozjely mraky duelů. Odpoledne se na nás přijel podívat Redbull se svým bratrancem a dva kluci (RAT a HZA) od Hradce Králové, jenž se na netu dozvěděli, že se tu koná LAN a přijeli se podívat jak to vypadá. Večer se pokusil Exiles projet na koni. První, co přivedli se Exiles nelíbil a tak přivedli druhého, klidnějšího a na tom se už projel. Brácha potřeboval pohlídat psa a tak mě odvez bratrance, jenž mě pak citelně chyběl. Tento den jsem se nějak zapoměl u kompu a tak jsem šel spát zhruba v šest hodin ráno. Hunter, Kalias a Righti nešli spát vůbec.

Šestý den - táborák, jenž se nekonal

N
a to, kdy jsem šel spát, tak jsem vstal dost brzo - kolem desáté. Cítil jsem se odpočinutý a tak jsem opět pustil kompa. Mimo jiného jsem hrál duel s Yoyem. Ten na mě chodil pouze s plasmagunem. Duel jsem dohrál spíš ze slušnosti - když na mě soupeř chodí jen jednou zbraní a k tomu se přidá několik respawnů, tak mě hra přestane bavit a přestanu hrát naplno. Večer jsem zorganizoval skupinovou fotku, na níž chybí Kalias. Ten totiž po vynechání spánku odpoledne odpadnul. Chtěl jsem ho vzbudit, ale kluci mě přesvěčili o opaku. Druhý den mě i Kaliase mrzelo, že jsem se nechal přemluvit. Navečer nás opustil Exiles a naopak přijeli RAT a HZA. U RAT nějak blbla síťovka a tak jsem mu tam půjčil tu co jsem měl navíc a už vše fungovalo. Bratranec, ač tvrdil, že dorazí dopoledne, ale ukázal se až kolem desáté večer. Večer jsem si dal podruhý v životě proti člověku Qake 3 Arenu a cekem se mě dařilo. Chvíli jsem i vedl. Hrála se mapa, kde se dobře dal využíl Rocket Luncher a to bylo moje :o) Kolem půl deváté jsem se pokusil zorganizovat táborák, což skončilo fiaskem, jelikož jsem si neuvědomil, že táborák by byl přimo pod oknama dětského pokoje :x Táborák byl odložen na druhý den s nejistým výsledkem, jelikož několik lidí druhý den mělo odjet. Pak ještě Marcusův půjčený počítač zapoměl, že má síťovku a a když se ho pokoušel přesvědčit o opaku, tak chvíli se vzpíral.

 
 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky