Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Lanpárty > Lan exER > Report (3/7)__________srpen 2003 (10/15)

Lanpárty > Lan exER
 

 
 
 
 

 
 
  • Poslední přípravy

Ráno jsem vstal už v osm a po ranní klasice jsem autem vyrazil bráchovi do firmy, kde pro mě připravil monitor a 30m kabelu na lan. Stále jsem váhal, jak sehnat chybějící switch, abych nemusel použít 24 portový 10 HUB, jen že se mě pro tak velký počet lidí zdál nevhodný. Bratr mě navrhnul, ať koupím na firmu switch, že mě ho pak odkoupí, což jsem nakonec učinil. Z Prahy na lanku jsem vyrazil asi v půl druhý s tím, že jsem si myslel, že bych mohl být kolem třetí na místě. Opak byl pravdou. V průběhu cesty na lan jsem dostal od Yoya SMS , že je už v Hradci Králové. Pak následovala SMS, že Marcus je už v Týništi nad Orlicé (kousek od lan) a že zatím jde na oběd. Poté, co Yoyo zavolal, že je v také v Týništi, jsem brknul sestře, aby pro ně dojela, jak jsem s ní byl dohodnutý. Ta mě řekla, že její manžel končí v Týništi (autobusovou) linku a že by je pak moh přivíst domů. Jenže Yoyovi nefungovala simka od t-mobile a rouming neměl a tak jsem mu to nemohl říct. Naštěstí vše dopadlo dobře a švagr Marcuse naložil na náměsrí a Yoya pak společně objevili u nádraží (ač měl čekat na náměstí). Než je přivez, dorazil jsem k babičce (kousek od lanky) a tam se mě dovolal Morphin, že jsou u zastávky v Ostašovicích a kde že je ta lan. Tak jsem tam vyrazil a dovedl (asi 200m) od zstávky přímo na lan, kde ještě nikdo nebyl, ač bylo asi čtvrt na šest, a já tvrdil, že lanka se rozjede v 17:00. V zápětí mě volala sestra, že oba kluci (Yoyo a Marcus) jsou už u babičky. Tak jsem požádal Motpjina, zda se pokud se mu chce, aby připravili lavice, zatím stále složené v garáži. Když jsem dorazil k babičce, našel jsem Markuse i Yoya, jak sedí v obýváku společně s bratrancem, kam je švagr přivezl.

 
  • První den - začínáme

A začal navážecí maraton. Autem jsem se celkem otočil od té první jízdy za Morphinem a spol. 6x od babičky na lan, což je 6km tam a zpět. Začal jsem přivezením Yoya, Marcuse a bratrance na lan a skončilo to asi v deset veřer, kdy jsem přivezl čtyři velký molitanový matrace. Také díky mému pozdnímu příjezdu nabrala lanka skluz asi hodinu až dvě. Než jsem to vše přivezl, kluci postavili z lavic řadu, zapojili kompy a začali pařit. Měl jsem toho celkem dost. Ruce jsem měl tak vytahaný, že po delší pařbě UT jsem dostával do palce u pravý ruky křeče a tak jsem dělal velký neplánovaný přestávky. A lamil jsem. Bože jak já lamil. Nebo to byli ostatní tak dobří? To je taky možný :o) Končil jsem vědšinou poslední, občas předposlední a vyjímečně lépe. Jednou jsem v v UT ve hře Last man stadig skončil třetí z 8. LMS (last man stading) se po několika mapách zvrnul na totální souboje s raketomety :o) Spát jsem šli až v sobotu kolem pátý hodiny.

  • Druhý den - lanka se rozjíždí

Vzbudili jsme jsme se vzbudili kolem desáté a pařba pokračovala. Dopoledne dorazil Kalias s bratrem Deadgate. Kabely vlastní neměli a ty co jsme jim půjčili, nechtěli chodit. Vyřešili jsme to tím, že já a bratranec jsme si vzali jejich a svoje jsme jim dali. Kupodivu všechny kabely se ukázaly být průchozí. Dostat ten den některý jedince na oběd bylo téměř nemožný. Po obědu a některý po cigárku opět zasedli ke strojům a pařilo se dál. Navečer dorazil Exiles s Rigtim. Rightimu jsem půjčil síťovku a chvíli trvalo, než se oživila. To, že jsem za pomocníka zvolil bratrance, se ukázal jako velice dobrý nápad, jelikož mě vydatně pomohl. Jak se stavbou a zprovoznění sítě, vedení příjmu a výdajů financí, tak i pak s následným připojováním přijíždějících lidí na lan. To co mě trochu zaskočilo, bylo množství příchozích sms. Mobil pípal první i druhý den jak zběsilý. Chvílemi chodilo i několik sms za minutu. Zklidnil se zase až pozdě v noci, či spíše k ránu.

 
 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky