Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Lanpárty > UT LAN 2006 > Report (2/11)__________srpen 2006

Lanpárty > UT LAN 2006
 

 
 
 
 

 
 

Ve čtvrtek odpoledne jsem zajel do hospody, dohodl ještě některé otevřené podrobnosti o lan, pověsil plakáty a srovnal stoly. Jak jsem se vrátil z hospody, tak asi po hodině se za mnou stavil švagr s vybroušeným půllitrem pro vítěze turnaje.Pozdě večer mě naháněl alesduch s tím, že má obavy, jak trefí s tím, že se ještě stavuje pro Zera. Také mě sdělil, že Vindy má v úmyslu přijet v pondělí, což jsem nevěděl, že nakonec přece jen přijede (nepřijel). S podobnými obavami (ohledně bloudění) se na mě obrátil i Scope.

  • 1.den - 28.7.2006 (pátek)

Den začal vcelku v klidu. Pomalu jsem si balil, když mě vyrušil (v 11:00) telefon od Hajveje, že jsou na místě. Vcelku mě zaskočil, jelikož na webu jsem psal, že lanka začne v 15:00. Sice je pravda, že na web jsem tuto informaci hodil teprve 4 dny před začátkem lanky, nicméně informace o času tam byla. Jelikož v lankový hospodě bylo mrtvo (což jsem se ani nedivil), tak jsem je poslal do hospody v Opočně, kde si mohli sednout na zahrádku a mohli tak přímo vidět na auto, kde měli kompy.Těsně před třetí hodinou jsem naložil auto věcmi na lanku a zavolal Hajvejovi, že už vyrážím. Ten mě řekl, že jsou již v hospodě a čekají až dovezu rozvaděč na zapojení kompů. Asi za půl hodiny, co jsem dorazil, vyložil věci co jsem přivez, zapojil rozvaděč a trochu pokecal s klukama jsem se vydal na otočku pro počítač a monitor, jenž jsem nechal doma, jelikož se mě nechtělo auto příliš vycpávat.Poté, co jsem přivez kompa, jsem ho sestavil, se kluci snažili rozběhat síť.

 

Moc se to nedařilo. Pořád to nechodilo. Trvalo nám asi 2 hodiny, než jsme tu smůlu začali protrhávat. Toxot měl winy v tak strašným stavu, že se pustil do jejich přeinstalace do druhé poloviny rozděleného hdd.Kolem desáté večerní se dalo jakš takš říct, že je počítač funkční. Jako další lidi dorazil Madcow s HergotHem. Proběhly první tři hodiny lanky a my byli stále jen v 6. Začal jsem mít nepříjemný pocit, že něco není v pořádku. Scope s TNT dorazili kolem sedmé večer. TNT měl trochu divoký komp. Jelikož se mu silně přehříval, půjčil jsem mu větrák, jímž komp po sundání bočnice dochlazoval a jekot jeho HDD nenechal nikoho na pochybách, že také má své nejlepší léta za sebou. Dále se přijel podívat xTc s Vendy a Cyberpank. Vendy mě volala, že je před hospodou, ale uplynulo 10min, 20min a stále nešla. Když jsem jí už chtěl volat, tak se objevil TNT s tím, že sedí v hospodě na zahrádce. Po delší době se konečně ukázali na sále. Původně přijeli jen na otočku, ale nějak tu zkysli přes noc. Dále přijel Creep, Core_in a Raka a Higlander, dále pak Headscrather, jenž místo mezi nás zamířil do hospody, kde si dal pár piv, než mezi nás zavítal. Poté nastěhoval kompa a opět zmizel za pěnivým mokem. Po něm přijel někdo další, jenž se mě zdál povědomý, ale poznal jsem v něm až po chvíli Chefa. xTc si zahrál proti Creepovi duel a pak Creepa vystřídala Vendy. Creeper si dělal z Vendy čím dál větší legraci a nakonec si ji dával jen kladivem. Kolem 23. hodiny dorazil Miramax, Carlos a Johny_cz. Kolem půlnoci se pařil jen HegotH. Madcow a Toxot. Frame a Hajvej šli spát, já se potloukal mezi a zbytek chlastal.Kolem jedné hodiny začaly mraky duelů. Hodně se jich účastnil Creep.


 
 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky