Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Lanpárty > UT LAN 2005 > Report (6/8)__________srpen 2005

Lanpárty > UT LAN 2005
 

 
 
 
 

 
 

Kluci dali kulečník a pustili i Jukebox. Hergot měl jet do Úval za kamarádem, a tak chtěl vyrazit z hospody dřív, aby stihnul spoj. Proto si půjčil od Hajveje klíč od sokolovny. Ptal jsem se ho, jak chce vrátit klíče, jestli někdo jde s ním. Řekl mě, že je donese zpátky do hospody. To se však nestalo. Zavolal Madcowovi, že je nechává na rámu dveří, jelikož nestíhá :x Plný obav jsem se hnal k sokolovně a hledal klíč. Rám dveří byl na mě vcelku vysoko, a tak jsem klíč na první pokus nenašel. Pak dorazil s dalšíma klukama Hajvej a ten ho našel. Byl jsem na Hergota naštvaný, jelikož se zachoval velmi nezodpovědně. Nějak se nezamyslel nad tím, že v sokolovně jsou naše věci v hodnotě minimálně půl milionu. Jeho lehkovážnost přispěla také k tomu, že mu z Úval, kam se na otočku vypravil, ujel poslední bus a tak pro něj nakonec zajel Frame autem, jelikož se neměl šanci jinak na lanku dostat.  Odpoledne jsem odehrál turnajový duel s Com-Masterem, jehož jsem v Turbine hladce porazil, avšak on mě naopak v Agony a nakonec o jediný frag vyhrál Malevolence. Tím jsem byl z turnaje vyřazen.Kluci hráli bunnytrack. Já jsem se o něj pokoušel také, ale moc mě to nešlo. Potíž byla v tom, že v mapě se bylo nutné dostat přes řadu obtížných překážek a to bez jediné chyby. Pokud ji člověk udělal, začal opět od začátku.

 

Večer jsem zašel s Myskou, Com-mastrem a Headscraterem do Sportbaru, kde jsme byli i na včerejší večeři. Tam ji pro změnu došla po naší návštěvě jak hořtice, kečup tak i pečivo. Ze Sportbaru sme se vrátili asi v jedenáct a dali jsme nw LMS. Do sokolovny zabloudil nějaký opilý místní a když jsme se ho zbavili, tak jsem raději hlavní vchod do sokolovny zamknul. Kolem půlnoci díky narážce na pozadí Windows Com-Mastera se rozběhlo několikahodinové pouštění lechtivých videí s vtipným a trefným komentářem všech zůčastněných. Spát jsme šli až kolem páté ráno. Tento den jsme propálili nejvíce elektřiny za den. Bylo to i tím, že někdo pustil starý pultový mrazák a to že se nějakou dobu svítilo čtyřma 2,5kW halogeny u stropu tomu taky pomohlo.

  • V úterý 26.7.

, kolem osmé hodiny, mě vzbudil Myska, jelikož potřebuje odemknout, jelikož se chystal odjet. Poté, co jsem mu odemknul, tak mě ještě pořádal o pomoc při vytažení své prodlužovačky ze zásuvky jiné prodlužovačky. Vůbec nešla ven a tak jsem tu, do které byla zapojena rozebral a pak se nám konečně podařilo Myškovu prodlužovačku odpojit. Jelikož jsem šel spát vcelku dlouho, tak jsem si ještě lehnul a spal asi do 11 hodin.

 
 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky