Speed's page

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Speed's page > Lanpárty > UT LAN 2005 > Report (5/8)__________srpen 2005

Lanpárty > UT LAN 2005
 

 
 
 
 

 
 

Když jsme přijeli, zrovna z nádraží odjížděl nějaký vlak. Když jsem se vrátil do sokolovny, tak mě kluci řekli, že Alexovi ujel ten vlak těsně před nosem. Tak jsem Alexovi zavolal, jestli mu můžu nějak pomoct. řekl že ne a že mu jede za hodinu další. Což jsem byl rád, že to nezpůsobilo žádný velký komplikace.

Dnes jsme se šli osprchovat na fotbalové hřiště. Ukázalo se ale, že kluci nechtějí ztrácet čas nějakým mytím a tak nás ze 17 lidí do sprch nakonec vyrazilo jen pět. Navečer mě Kali a Nailer zaplatili za lanku s tím, že kolem sedmé večerní pojedou. Nakonec však zůstali. Těsně před večeří jsem hrál se Smatzem a Myskou iDM a pak se přidal i Nailer a Kali. V poslední mapě před večeří, jenž byla Liandri, jsem do půlky mapy vedl, ale pak jsem první místo neudržel. S Myskou jsem zasel do Sportbaru, kde jsme si dali klobásu a kam se také dorazili další kluci. Když jsme se vrátili, říkal mě Nailer, že došel na WC papír. To mě dost překvapilo, jelikož pokud by došel, znamenalo to, že každý účastník lanky spotřeboval ten den něco k pěti metrům toaletního papíru, čemuž jsem odmítal uvěřit. Nicméně papír opravdu nebyl. Večer přijel Sweeper s Leo_5, jenž přivezl zdroj pro Hergota. Měl ale jen 200W a jeho zprovoznění nebylo bez problémů.

 

Začal se hrát Aliens vs predátor. Večer se rozběhl turnaj v duelech. První duel jsem měl s Headscraterem. Jelikož hraju instagib a ne normal weapon, měl jsem potíže i ve své mapě Turbine , kde jsem ze stavu (mínus) -5:1 vyrovnal v drtivém finiši na 1:1 na zápasy, avšak Poslední frag byl Headcraterův. Další mapa Deck, byla v jeho režii. Hrál stacionární hru, proti níž neumím hrát. Vcelku se to dalo očekávat, jelikož jsem se specializoval na gib, kde hra je o poznání jiná. Na samotném závěru hraní, opět kolem tří hodin ráno, jsem dal s Myškou proti Smatzovi a Vizorovi Woot. První mapu jsme prohráli o pouhý cap v infarktovém závěru a druhýho Woota jsme vcelku projeli. Někteří si dali Alien vs predátor 2.

  • V pondělí 25.7.

jsem se vzbudil asi kolem desáté hodiny. Kalias a Nailer už byli pryč. Dnešní den se začaly v Toušeni projevovat důsledky naší přítomnosti :o) V jedné ze tří hospodě neměli teplé jídlo a v samoobsluze pečivo. Zhruba ve dvě hodiny jsem se rozhoupali na oběd. Jelikož to vypadalo, že půjdou všichni, tak jsem nechal první skupinku asi pěti lidí odejít napřed a zůstal jsem. abych po odchodu posledního zamknul. Když jsem se ani po půl hodině nedočkal, tak jsem klíče svěřil Hajvejovi a vyrazil za první skupinou. Našel jsem je v hospodě, kde jsme byli na oběd i včera. Smažený sýr i hermelín došel, karbanátky také a tak jsme si dali francouské brambory a řízek. Když dorazil zbytek, tak si také něco chtěl dát k jídlu. Nastal ale problém. Řízků měli jen pět a hovězí na kmíně jen jedno. Jídlo pro ty, jenž se nedostalo se ještě nějakým zázrakem sehnalo.


 
 

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky